K. - opinia (1) Pełny profesjonalizm. Pani Agnieszko jeszcze raz dziękuję za wybór oferty... K. Magdalena - opinia (1) W 100% mogę polecić firmę GBS Partners, cały proces rekrutacji przebiegł... Magdalena Rekrutacja (1) Proces rekrutacji przebiegł niezwykle sprawnie i został przeprowadzony... M.K
Adrian - opinia (1) Dzięki tej firmie znalazłem swoją pierwszą pracę. Na początku sam próbowałem... Adrian Katarzyna - opinia (1) Rekrutacja przeprowadzona w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Stały... Katarzyna Łukasz - opinia (1) Państwo z GBS Partners Sp. z o.o. prowadzili mnie przez proces rekrutacji... Łukasz Rekrutacja na plus (1) Jestem bardzo zadowolona z działania firmy, dotyczące rekrutacji na... Anna Bardzo polecam (1) Obsługa przez Panią Anię była profesjonalna, mimo trudności ktore pojawily... Magdalena Wilk Rekrutacja (1) Mam pozytywne odczucia dotyczace mojej rekrutacji. Michał Urbański Polecam (1) Zaproponowana oferta pracy dopasowana do kandydata. Sama oferta na bardzo... M.C. Profesjonalizm w każdym calu! (1) Cały proces rekrutacji został przeprowadzony fenomenalnie! :). Informacje... Paulina Profesjonalna rekrutacja (1) Miałam przyjemność współpracować w firmą. Osoby tam pracujące są bardzo... karolina Niezwykle miło wspominam proces rekrutacji (1) Rekruterka przedstawiła projekt w taki sposób, że faktycznie chciałoby się... Arkadiusz Świetny proces rekrutacji (1) Proces rekrutacji przeprowadzany został bardzo sprawnie, w przemiłej... Bartek Rewelacyjna obsługa (1) Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji prowadzonej przez panią Anię B.,... Żaneta Polecam w 100% (1) Pełen profesjonalizm, p. Kasia przeprowadziła mnie gładko przez cały proces... Aneta Bardzo profesjonalna obsługa. (1) Współpraca była na bardzo wysokim poziomie, kontakt odbywał się na bieżąco -... Karolina Szybka i profesjonalna obsługa (1) Bardzo fajna i szybka obsługa. Wszystkie informację jasno przekazane, nie... QA Polecam (1) Polecam tę firmę, bardzo dobry kontakt, konkrety na temat stanowiska, czułem... Pawel Pełen profesjonalizm (1) Pełen profesjonalizm, miła merytoryczna obsługa, godna polecenia! Beata