Klaudia Z. - ocena (2) Gdańska Szkoła Wyższa oferuje solidne wykształcenie, które przygotowuje... Klaudia Z. Justyna IV semestr zarządzania i inżynierii produkcji - ocena (1) Dzięki Uczelni GSW, mogę spełniać się inwestując w swój rozwój, nie... Justyna IV semestr zarządzania i Ami - ocena (1) Świetni wykładowcy na Kryminologii, ciekawe wykłady otwarte organizowane... Ami
Haha - ocena (1) Ta "uczelnia" to żart. Niski poziom nauczania, zwykłe zajęcia na siłę zdalne... Haha Jola - ocena (1) Świetna uczelnia, kompetentni wykładowcy i pomocne Panie w dziekanacie. Polecam Jola Paula - ocena (1) Rekrutacja przebiegła dość nieprzyjemnie. Kontakt z uczelnią utrudniony. Nie... Paula Natalia J. - opinia (1) Jestem na kierunku Administracji. Przedmioty są interesujące a wykłady... Natalia J. Dariusz Sarnik - opinia (1) Moje wrażenia z poziomu nauczania jest na bardzo dobrym poziomie. Kadra... Dariusz Sarnik Tomek - opinia (1) jest tu zarządzanie produkcją inżynierskie, co mi odpowiada Tomek Martyna - opinia (1) Wysokie stypendia i wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, szczególnie przy... Martyna Jola - opinia (1) Studiuję na GSW kryminologię. Oprócz zajęć, organizowane są mega ciekawe... Jola edi - opinia (1) Genialna uczelnia, super zajęcia i bardzo mili wykładowcy oraz administracja.... edi Agata - opinia (1) W tym roku skończyłam studia w GSW, jestem niesamowicie zadowolona i mam miłe... Agata Violetta Strzelecka - opinia (1) Bardzo dobra uczelnia. Wysoki poziom nauczania, wykładowcy wymagający, ale... Violetta Strzelecka Ewa - opinia (1) Szkoła przyjazna studentom. Wysoki poziom nauczania. Ewa Kasia - opinia (2) Jestem studentką II roku kryminologii w systemie E-learningu w Gdańsku.... Kasia Jakub - opinia (1) Przed zapisywaniem na studia porównałem czesne we wszystkich trójmiejskich... Jakub Marcin - opinia (1) Studiuje już trzeci rok na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,... Marcin Mariusz - opinia (1) Mam do zbycia dwa czeki po 500 zł wystawione przez Gdańską Szkołę Wyższą,... Mariusz Joanna - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona z poziomu nauczania. Na uczelni wykładają wybitni... Joanna