Super!! (1) Wizyta u pana Jakuba była bardzo fajna , miałam problem z wrastającym... Justyna super bezbolesna sprawa :) (1) meczyłam sie bardzo z wrastajacym paznokciem. jestem świeżo po zabiegu i od... zadowolona klientka Świeżo po zabiegu. (1) Jestem niezwykle usatysfakcjonowany jakością świadczonych usług w gabinecie... Adam
Polecam!! (1) Byłam u Pana Jakuba, zaciągnęłam tam i chłopaka i wszystkie problemy które... Patrycja Serdecznie Polecam! (1) Ciepły, przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, a przy tym znakomity... ŁNS Polecam! (1) Bardzo polecam. Profesjonalna obsługa oraz bardzo sympatyczny Pan Jakub. camomile Polecam! (1) Bardzo polecam. Profesjonalna obsługa oraz bardzo sympatyczny Pan Jakub. camomile Profesjonalista !!! (1) Byłem z wrastającymi paznokciami u dziecka pół roku temu i do tej pory jest... Paweł Gorąco polecam (1) Gorąco polecam pedicure u pana Jakuba! Stópki po wizycie jak u dziecka, a... Ola POLECAM WSZYSTKIM (1) Byliśmy z dzieckiem na zabiegu usunięcia wrastającego paznokcia u nogi u Pana... Dorota bardzo polecam (1) przed wizyta bylam u kilku kosmetyczek ale dopiero pan Jakub mi pomogl -... Agnieszka Justyna:) - opinia (1) Profesjonalna obsługa Mila atmosfera:) Serdecznie polecam. Juz po wyjściu z... Justyna:) Profesjonalista w domu (2) Pisze w imieniu Mamy, Taty (odwiedziny w domu dla ludzi... grazyna siwiec higiena i komfort do poprawki (1) Byłam tylko raz i moje wrażenie po wizycie - częstotliwość wizyt raczej go... noł sękju sękju baj Super (1) Szybko, bezboleśnie i w miłej atmosferze :) A$ Serdecznie POLECAM! (1) Profesjonalna obsługa, przesympatyczna atmosfera, przystępna cena, i co... Zadowolona Klientka Raj dla stóp (2) Pedicure w profesjonalnej i w bardzo przyjaznej oraz relaksującej atmosferze.... Lena GORĄCO POLECAM (1) Problem z wrastającymi paznokciami u obu nóg pojawił się po urodzeniu... Monika wrastajacy paznokiec (1) nosilem sie z tym problemem baaardzo dlugo. w koncu podjalem decyzje i ...... Rebel SUPER (1) POLECAM WSZYSTKIM!!! MÓJ SYN "WALCZYŁ" Z WRASTAJĄCYMI PAZNOKCIAMI OD... Danuta Hanula