Wiktoria - ocena (1) Najlepszy podolog w Trójmieście ! Rozwiązuje problemy z którymi nie radzą... Wiktoria MAGDA - ocena (1) niestety nie polecam , totalny brak szacunku dla klienta, mimo prosby nie... MAGDA Anna - opinia (1) Niestety nie mogę pochwalić Pana za wykonaną usługę. Byłam po raz drugi. Ale... Anna
Magdalena - opinia (1) Najlepszy podolog w Trójmieście !!! Magdalena Danuta J. - opinia (1) Mam zabiegi usuniecia zawsze odciskow na najmniejszych palcach stop. Mam... Danuta J. K. S - opinia (1) Od 2007 roku odwiedzam gabinet i jestem bardzo zadowolona z wykonywanej... K. S Barbara - opinia (1) Jestem bardzo nie zadowolona pan wykonał zabieg okropnie uszkodził mi... Barbara Wyrastający paznokieć (1) Rewelacja! Szybko, tanio i bezbolesnie plus miła obsługa. Pan Jakub... Gwiazda ;) wrastający pznokieć 😡 (1) Udałam się do gabinetu z okropnym problemem. ..mianowicie wrastojący... eNka Odradzam... (1) Udałam się do gabinetu z synem. Problem kurzajka na pięcie. Pan kosmetolog... ada1410 pacjentka (1) byłam dziś pierwszy raz z problemem, ale dzieki przemiłej aparycji, empatii... pacjentka Wrastający paznokieć (2) Pan Jakub jest całkiem sympatyczny, jednak to chyba tylko jedyna dobra strona... Anonim Wrastający paznokieć (1) Gdy zadzwoniłam z prośbą o ratunek przy wrastającym paznokciu palucha i... Dominika nie polecam usuwania kurzajek..... (1) Udaliśmy się tam w celu usunięcia kurzajki ze stopy/podeszwy. Pan, owszem... mmmmm mega doskonalosc (1) Wybralem sie dzisiaj pierwszy raz na pielegnacje stopy cukrzycowej. Wchodzac... Jerzy Janik POLECAM (1) Gorąco polecam- pełen profesjonalizm Mateusz polecam (1) Witam, polecam Pana Jakuba 1 100%. Jestem stałą klientką i zawsze wychodzę... H Rewelacja (1) Jestem szczęśliwa, że trafiłam na ten gabinet.Pan Jakub czyni... Iza Rewelacja!!!!!!!!! (1) Bardzo profesjonalna obsługa, ja mam problemy z wrastającymi paznokciami a... Mila Fajny gościu (1) Zan się na rzeczy. Szybko sprawnie i tanio można pozbyć się problemu z... Klient