Rewelacja! (1) Byłam dziś na pierwszej wizycie w salonie i wyszłam zachwycona i Panią... Ania Polecam. (1) Miła obsługa, profesjonalnie, czysto w gabinecie. Justyna Super!!! (1) Polecam salon. Profesjonalne panie. Najlepszy salon w Gdańsku. Nadula
Gabinet definitywnie godny polecenia!! :) (1) Paznokcie żelowe zrobione mam bardzo dokładnie i uważnie. Super się trzymają!... xnika Polecam (1) Wybrałam ten gabinet po przeczytaniu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się.... Ewa Polecam (1) Miła i profesjonalna obsługa - atrakcyjne ceny. Odkąd zaczęłam korzystać z... Małgorzata polecam wszystkim! (1) Stópki wykonane z największą starannością ! Zawsze wychodzę stamtąd... stała klientka Polecam. (1) Przemiłe dziewczyny zabiegi i wykonanie na wysokim poziomie polecam. Bożena profesjonalizm (1) Chodzę juz długo do tego gabinetu i zawsze wychodzę zadowolona. Dlatego swoją... Beata polecam bardzo! (1) Porządna robota, miła atmosfera, czysto i przyjemnie, atrakcyjne ceny:) czego... Beata profeska w każdym calu (1) Z usług pani Beaty korzystam już od dawna i od dawna moje stopy oraz dłonie... Sylwia Renata - opinia (1) Bardzo dobra obsługa i jakość świadczonych usług w przystępnej cenie. Panie... Renata Miło, przystępnie cenowo i w dobrej jakości (1) Miałam okazję korzystać z usług manicure w różnych salonach, dużych, małych,... Agnieszka Studio godne polecenia (1) Chodzę tam od kilku lat, pani Beata dba zarówno o moje ręce jak i nogi i... Alina Serdecznie polecam (1) Rzetelnie, fachowo, czysto, przystępne ceny. Alina Pora relaksu (1) Czarująca właścicielka, przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm powodują,... Pan Marcin Magi - opinia (1) Czysto, szybko i profesjonalnie. W milej atmosferze przy muzyce i w terminach... Magi Bardzo polecam (1) Bardzo profesjonalna pielegnacja stop (rowniez problematycznych, np. pekajace... Alicja Polecam! (1) Ładnie i bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm. Ania W 100 proc. POLECAM!!! (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystam już z usług tego salonu nie... marta