Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Ewa - ocena (2) W miesiącu sierpniu 2023 r. miałam problemy z chodzeniem i poruszałam się o... Ewa Jolanta R. - opinia (2) Byłam dzisiaj na drugim masażu, związanym z bólem kręgosłupa lędźwiowego u... Jolanta R. Ula - opinia (1) Bardzo polecam masaż u Pana Romka. Profesjonalnie i co najważniejsze bardzo... Ula
Urszula Stanuch - opinia (2) To było bez wątpienia najlepsze doświadczenie. Po pierwszej sesji poczułem... Urszula Stanuch Jacek N - opinia (2) Trafiłem do Pana Romana z silnym bólem pleców (okolica lędźwiowa). Potworny... Jacek N Wioletta - opinia (2) Pan Roman to profesjonalista pod kazdym wzgledem,mila atmosfera w... Wioletta Tamara - opinia (2) Pan Roman to wspaniały fachowiec. Po jednej wizycie przeszły mi bóle głowy i... Tamara Tomasz - opinia (2) Najlepszy masaż leczniczy nie tylko w Trójmieście, ale i w Polsce, na co... Tomasz Mateusz C. - opinia (2) Pan Roman jest prawdziwym specjalistą rehabilitantem. Przez kilka lat byłem... Mateusz C. Artur - opinia (2) Pan Roman to nie tylko profesjonalista w dziedzinie masażu ale też jest... Artur Danuta - opinia (2) Kilkakrotnie korzystałam z usług Pana Romana, zawsze były skuteczne , pomógł... Danuta Irena - opinia (2) Polecam masaże pana Romana. Kilkakrotnie już otrzymałam skuteczną pomoc na... Irena Małgorzata Zakrzewska - opinia (2) Trafiłam do Pana Romana kilka lat temu z powodu ogromnego napięciowego bólu... Małgorzata Zakrzewska Joanna - opinia (1) Bardzo polecam. Miałam bóle migrenowe i nawet nie wiedziałam że masaż... Joanna Lila - opinia (1) Po upadku przypuszczałam że mam złamaną rękę. Prześwietlenie wykluczało... Lila Ola - opinia (1) Bardzo przyjemna obsługa. Masaż bardzo mi pomógł. Wcześniej miałam problem z... Ola Marta - opinia (2) Do p.Romana trafiłam z polecenia i teraz polecam go wszystkim bliskim. Już po... Marta Agnieszka Sobczak - opinia (1) Pan Roman bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. 3 wizyty wystarczyły... Agnieszka Sobczak Hanna - opinia (1) Wieloletnie migrenowe bóle głowy ustąpiły już po drugiej wizycie, żałuję... Hanna Arkadiusz - opinia (1) Fachowiec najwyższej klasy. Naprawił to co inni zepsuli. Ból ustąpił i... Arkadiusz