Rafał - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Karoliny. Jest miła, profesjonalna i... Rafał dziękuję (2) Karolina jest wspaniałym fachowcem. Przyszłam do niej jako nieszczęśliwa... Diana terapia bardzo pomocna (1) Trafiłam na terapię po rozwodzie, zdołowana, bez chęci do życia i z brakiem... Izabela
terapia pary (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Konkretnie, rzetelnie, bez owijania w... Ewa Warsztat (1) Uczestniczyłam w warsztacie prowadzonym przez Panią Karolinę z tematyki... Renata Szkolenie (1) W ostatnim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu przez panią... Barbara terapia pary (1) 2 lata temu byłem u Pani Karoliny na terapii indywidualnej. Obecnie... Wiesław Konsultacje pary (1) Trafiliśmy z mężem do Pani Karoliny z polecenia mojej terapeutki... Karina Polecam (1) Wybitny, merytoryczny specjalista. Polecam, otwiera nowe drogi, poszerza... Dawid Dziękuję! (1) Pani Karolina pomogła mi zakończyć wieloletni toksyczny związek, uświadomiła... Kamila Genialna specjalistka (1) Jeśli czytasz opinie wiedz że to juz połowa sukcesu, bo zdajesz sobie sprawę... M Pomocne spotkania (1) W gabinecie psychologa wspólnie byliśmy po raz pierwszy. To nie było łatwe,... Milena Bardzo dobry terapeuta (1) Do pani Karoliny zgłosiłam się z powodu zaburzeń depresyjnych, a wybór... Martyna Uwazam ze lepiej sie trafic nie dalo :) (1) Po zakonczonej terapii, po ktorej nie udalo sie uratowac zwiazku :( moge... Grzechu Lepiej trafić nie można. (1) Karolina, to bardzo empatyczna, naturalna i otwarta osoba. Pacjenta traktuje... Monika polecamy (1) Nie bardzo sobie wyobrażaliśmy jak przed obcą osobą usiąść i rozmawiać o tym... H i K Pomoc na 6 (1) Zgłosiłam się do gabinetu z córka, zaburzenie depresyjne, okres buntu.... Jola z córka Dziękuje raz jeszcze (1) Nie wiem, czy mogę napisać więcej niż w innych opiniach do ktorych się... Roma zgadzam sie z opiniami (1) zdecydowanie podpisujemy się pod opiniami! Terapia bardzo nam pomogła.... Damian i Ala zdecydowanie nie zalecam! (1) Zdecydowanie nie zalecam ze zwlekaniem, żeby zwrócić się o pomoc, ja... Jerzyk