Gato Verde Szkoła Flamenco

Kursy tańca

Gdańsk, Partyzantów 7

A JA NIE POLECAM (5) NIE POLECAM I DZIWIĘ SIĘ TEMU BEZWZGLĘDNEMU ZACHWYTOWI. dO CZEGO TU PIAĆ? DO... też tancerka Polecam (1) Polecam szkołę Gato Verde wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z... Flamenkita Ewa - opinia (1) Miejsce spotkań silnych kobiet ;) Szefowa szkoły - Kasia - prowadzi zajęcia... Ewa
Gorąco polecam! (1) Oferta na wysokim poziomie, prowadząca rozwija swoje kompetencje i poszerza... Flamenquita POLECAM!!!! (1) Uczęszczam na zajęcia do Kasi od początku,pod jej okiem rozwijam i realizuje... Anka lo recomiendo a todos :) (1) Dla kobiet, które wiedzą na co jest stać. I dla tych, które jeszcze nie... Ana Polecam gorąco (1) Szkoła z charakterem, a Prowadząca kocha flamenco i znakomicie potrafi tą... uczennica Wioleta - opinia (1) Cześć dziewczyny jeśli któraś z was zastanawia się nad szkołą flamenco to... Wioleta flamenco to nie tylko taniec... (1) W Gato Verde spotkasz się nie tylko z nauką tańca i Wspaniałą Nauczycielką... Gosia B Viva flamenco! (1) Niespotykany nigdzie indziej klimat - nauka flamenco w tej szkole to nie... kalamarapaxa Mi vida a la flamenca- Me voy y vengo, por el camino no me entretengo... (1) Szukałam, szukałam i znalazłam, wiele lat rozglądałam się wśród ofert... Iwona polecam ! (1) zajęcia są okazją skosztowania pozytywnej energii Andaluzji w każdym jej... la Maja Jak najbardziej polecam (1) Kobietom niezależnym, o silnym charakterze, rozpychające się na scieżce zycia... Król Julian GORĄCO POLECAM (1) Super szkoła, nauczycielka jest profesjonalistką, zależy jej żeby nauczyć i... uczennica