do MYSTIC-zapytanie (23) mam pytanko-czy Twój małżonek pracuje we wrzeszczu niedaleko manhatanu w... agutek81 Kościół Najświętszego Serca Jezusowego-we Wrzeszczu-kto tam brał ślub??? (6) kto z Was brał tam ślub i jakie macie wrażenia???:) wacham się czy go nie... bociany Szukam Fryzjerki,Makijarzystki,Manikurzystki na 23.09 we Wrzeszczu (23) Bardzo prosze o rade i opinie - kogo polecacie, kogo odradzacie? Prosze Was o... Skulanka
Kto zna kod pocztowy - ul.Do Studzienki 5 we Wrzeszczu ? (2) Witam, proszę o informację jaki jest nr kodu pocztowego przy ulicy Do... monikaz Nowy salon Elja (16) Slyszałam ze na ul.Grunwaldzkiej we wrzeszczu ma powstac nowy salon... Ruti Szukam kolegi ze szkolnych lat. (7) Szukam kupla.Dziś ma 42 lata.Mieszkał kiedyś w Gdańsku na Rzeżnickiej 2... papek Skradziono rower - Kona Fire Mountain (1) Witam we wtorek 22.08.06 skradziono mi rower z pod sklepu w gdansku wrzeszczu... GArry paznokcie Wrzeszcz gdzie najlepiej (4) jak w temacie .. gdzie najlepiej i sprawdzone miejsca diva_gda obiad po slubie (5) hejka, my mielismy slub 8go lipca w palacu opatow a potem byl plan na obiad... anniou rowery_holenderskie_wrzeszcz (8) Cześć, co sądzicie o sklepie z używanymi rowerami holenderskimi na ul. Wojska... neo1matrix Dramat w jednym akcie, czyli obsługa klienta (rowerzysty) (13) Osoby dramatu: - ona: klientka sklepu rowerowego "Wysepka", po kilku latach... aandy gdzie dobry fryzjer we wrzeszczu??? (6) j.w.? ktoś się orientuje?? Myszka1 Wakacyjna liga piłki nożnej 31.07-04.08 (1) GOKF zaprasza! Wakacyjna liga piłki nożnej 31.07-04.08 GDZIE I KIEDY Boiska... TJ sukienka na poprawiny (4) Wie ktos może gdzie mozna kupić niedrogi materiał na sukienkena poprawiny.... katarzynka londyńska taksówka! (4) Czesc dziewczny mam ogromną prośbę czy slyszałyście cos na temat taksówki... m o n i a gdzie obrączki we Wrzeszczu?? (13) Podobno gdzieś we Wrzeszczu jest dobry i niedrogi jubiler........mozecie... anulkam Niedrogi stomatolog- Wrzeszcz (2) Jak w temacie.. Ma ktoś jakieś namiary? Jeśli można proszę o podanie też... pytam GDZIE MOGĘ NIEDROGO OPRAWIĆ PRACĘ I ZROBIĆ FOTKI DO DYPLOMU? (10) Kochane!Przed ślubem mam jeszcze obronę - już za tydzień;-)))) Muszę jeszcze... anulkam DEFEKT (5) Gdzie w Gdańsku można znaleźć sklep odzieżowy "Defekt"? Był do niedawna jeden... haemorrhoid Reminder: Fiku Miku już w piątek! (49) Przypominam baaardzo uprzejmie, że spotykamy się już niedługo :-))) Termin... athena