Problem z okularami !!! (2) Czy ktos z was używa może okularów rowerowych z dodatkowymi soczewkami... Majk Krypto - Reklama (1) Czy czasem ktoś kupi u mnie tę wymarzoną Suknię Ślubną Podaję nr.tel. Proszę... Q-W.\ suknia (7) pytanie: gdzie można uszyć suknię na miarę, którą po ślubie można zostawić w... nick
Wypożyczalnia naczyń (1) Wypożyczalnia naczyń zastawy stołowej,na Wesela,Komunie św. i inne... firmagosia salon ślubny (14) Hej:) Czy ktoś wie na ile rzetelny jest salon z sukniami ślubnymi we... ja Płac Ślubow (2) Gdzie obecnie znajduje się dawny Pałac slubow z ul. Grunwaldzkiej w... raf77 kupię suknie dla świadkowej (10) Poszukuję sukni dla mojej siostry, która będzie świadkową na moim ślubie.... KarolinaS salon (8) Czy ktoś wie jaką renomę ma salon z sukniami ślubnymi w centrum handlowym we... mała Jak tam Biesiada? (9) Chodzi o restaurację Biesiada przy u. Słowackiego we Wrzeszczu? Podobno... Stef Srebrny Młyn (7) Poszukujemy miejsca na wesela...duzo sie mowilo na forum o Srebrnym Młynie we... Agi restauracje (2) witam :) chcemy zoranizować skromne wesele w jakiejś restauracji w Gdańsku,... asiek suknia do wypożyczenia (5) Szukam namiarow na salony w ktorych mozna uszyc suknie do tzw. pierwszego... Anita BIAŁE BUTY (12) ... potrzebuję buty białe na niskim obcasie ... tak max do 6 cm .... gdzie je... Ewka Firma Ubezpieczeniowa ROJAL (1) Czy ktoś może mi cos powiedziec na temat tej firmy. Firma mieści sie we... rutka autobus do auchan ? (2) hej mam pytanie,gdzie znajduje sie we wrzeszczu przystanek autobusu do auchan? kate Stary Wrzeszcz i okolice (2) Witam wszystkich! Szukam starych (szczególnie przedwojennych ale lata... DarioB pomocy (7) dajcie mi namiar na jakiegos lekarza od kręgosłupa (nastawianie) na Wrzeszczu rutka KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ (8) wczoraj w godzinach wieczornych we wrzeszczu widziałam tęcze .... jade... szczęśliwa Internet we wrzeszczu (2) Czy ktoś zna może dobrą firme internetową we wrzeszczu,bede bardzo wdzieczna... Astera FRYZJER WANTED! (4) Szukam dobrego fryzjera, który dobrze dobierze fryzurę ślubną i nie zedrze za... cat