STREFA KUNG FU 39 (1) STREFA KUNG FU 39 organizuje zajecia we wtorki (18:00 - 19:30) i czwartki... STREFA KUNG FU 39 slub w kosciele p.w.Najświętrzego Serca Jezuzowego (3) Mam gorącą prośbę do osob uczestniczących w uroczystości zaślubin w kościele-... Aga zaproszenia (4) Czy ktoś samodzielnie wykonywał zaproszenia ślubne. Jeżeli tak ,to proszę... ala
Turysta (2) Gdzie w Trojmiescie sa wypozyczalnie rowerow ? Krzys prosba o pomoc (2) prosze nich ktos mi powie gdzie jest w gdansku wielki mlyn? jak mam sie tam... ally69 prosba o pomoc (3) czy ktos mi moze powiedziec gdzie jest w gdasku wielki mlyn? i jak tam sie... ally69 super wypożyczalnio-sklep!!! (5) Ponad rok temu brałam slub i poszukiwałam sukienki. Mam rozmiar 42, wiec nie... aga kamera we Wrzeszczu (1) Kamera we Wrzeszczu nie dziala juz od pewnego czasu....na stronach... Chris Znakowanie rowerów (5) Słyszałam, że gdzieś we Wrzeszczu Straż Miejska znakuje rowery. Czy wie ktoś... linia Komputery Logos - Beznadzieja czy Norma ?? (2) Cześć Kupiłem 3 tygodnie temu komputer w firmie Logos we wrzeszczu. Komputer... Miki Zapraszamy w niedziele na afrykanski koncert! (1) To propozycja dla wszystkich zmęczonych siedzeniem przy wielkanocnym stole.... MadziaK Gdzie obiad weselny dla 25 osób? (2) witam!!! czy ktoś mógłby mi polecić jakiś miły lokal w Gdańsku (Wrzeszcz,... angel Spotkanie Grupy Buliego :) (17) Spotkanie zgodnie z propozycja Magdy: KLUB MECHANIK DS4 PG UL. DO STUDZIENKI... buli Studentka wynajmie pokój!!! (1) W imieniu Koleżanki ogłaszam;-) Wynajmę mieszkanie/pokój najlepiej w... Leszek® Tani Internet? (1) Czesc, mam pytanie, Czy ktos nie zna taniego dostawcy Internetu we Wrzeszczu... Zbigus Bardzo dobry reportaż foto-video??? A naprawdę (10) CYTAT Warto do nich > trafić!!! Dali Nam także bardzo dobry Zespół... Niezadowoleni TEA-BO (3) Hej , szukam dobrego klubu sportowego, w kórym można ćwiczyć tea-bo. Czy ktoś... Aneta jak sie kobiety maja bronić ? (4) poszukując jakiejś szkoły samoobrony odkryłam super klub Akademia Technik... Agnieszka888