Krzysztof - ocena (1) Profesjonalne przygotowanie i realizacja, czyli montaż stolarki w domu... Krzysztof Agnieszka - ocena (1) super solidna firma. mega dbają o zadowolenie klienta. poprawiali nam montaż... Agnieszka gadget69 - ocena (1) Miałem ostatnio okazję korzystać z usług serwisu. Po zamontowaniu nowego okna... gadget69
Katelyn - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona. Już drugi raz korzystałam z usług i wszystko... Katelyn Artur - ocena (1) Okna są bardzo dobrze wykonane, widać, że wszystkie materiały użyte do ich... Artur Bogdan Łabęcki - ocena (1) Miałem po ponad 3 latach od zakupu potrzebę wyregulowania wszystkich okien.... Bogdan Łabęcki Grzegorz - ocena (1) Ekipa pana Dawida zwolinskiego godna polecenia bardzo rzetelnie wykonana... Grzegorz Dominika - ocena (1) Ekipa Pana Zwolińskiego dwukrotnie spisała się doskonale przy montażu. Dobry... Dominika Joanna - ocena (1) Odradzam. Do wyboru miałam dwie firmy które miały podjąć się wymiany okien w... Joanna Mmm - ocena (1) Chciałam zamówić wymianę okien ,wszystko ok tylko panu który wymierzał okna... Mmm Martyna Lewicka - opinia (1) Polecam GFO i montaż przeprowadzony przez Pana Zwolińskiego i jego ekipę w... Martyna Lewicka Krzysiek Łoński - opinia (1) Firma godna polecenia, dbałość o klienta, profesjonalne doradztwo, pomiary... Krzysiek Łoński Krystian - opinia (2) Polecam ekipę Pana Dawida Zwolińskiego. Rzeczy niemożliwe robią od ręki a na... Krystian Joanna - opinia (1) Regulacja drzwi wejściowych oraz balkonowych przebiegła bardzo sprawnie. Pan... Joanna Ania Karkocha - opinia (1) Chciałabym serdecznie podziękować Panom montażystom- ekipa Zwoliński(Trąbki... Ania Karkocha dominika - opinia (1) myślę że lepiej nie lekceważyć negatywych ocen Firma jest dla mnie... dominika Henryk - opinia (1) Zespół pana Dawida bardzo sprawny..realizacja montażu okien... Henryk Maciej - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usług GFO. Bardzo miła obsługa. Doradca pan... Maciej Gosia - opinia (1) Montaż kilku okien dużych gabarytów odbył się na prawdę profesjonalnie.... Gosia Marcin S. - opinia (1) Chciałbym wyrazić swoją opinie na temat montażu okna balkonowego w dniu... Marcin S.