za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4) co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania krystyna Rower + bieganie co o tym myślicie? (13) Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie... Daniel Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26) Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza.... Nina
Remont (2) Pismo w sprawie remontu zlozylem do spoldzielni wyburzenie sciany... Kazik fajny żłobek (1) Polecam żłobek słoneczko w Gdyni Witomino, jeśli chcecie zapisać swojego... Shilunia123 Witomino Park (5) Witomino Park powstaje w spokojnej dzielnicy Gdyni. Wejście do lasu znajduje... trojmiasto.pl Witawa - opinie i oceny (14) Kompleks mieszkaniowo - usługowy Witawa był pierwszą realizacją tej skali w... trojmiasto.pl Toaleta (3) Nie wiem nawet czy ktoś to przeczyta. Damska toaleta to jest jedna wielka... S. Gastronomia (2) Witomino to czarna dziura w branży gastronomicznej, nie ma nawet gdzie wypić... xrzycho Widna 3 (15) Hej, czy ktoś mieszka może w bloku przy ul. Widnej 3? Jak sąsiedzi, okolica?... Widna zwroty z sm bałtyk za wymianę okien i drzwi w mieszakaniu (3) Witam. Właśnie wracam z Administracji sm bałtyk witomino. Dokonałem wymiany... Mieszkaniec Spółdzielnia Bałtyk czy szanuje lokatorów? (132) Czy uważacie, że w Administracji Osiedla III można coś pozytywnie załatwić?... niezadowolony członek Spółdzieln Najlepszy warzywniak na witominie (4) Dzień dobry. Od niedawna wprowadziłam się na witomino i z racji że jestem... Ania Bankomat Santander (1) Czy kiedykolwiek..? I czy w ogóle ...? Zostanie uruchomiony bankomat>... user_137694135461 Małokacka (24) Inwestycja powstanie w otulinie drzew gdyńskiego Witomina, z większości okien... trojmiasto.pl Ogrzewanie (1) Witam. Czy ktoś posiada wiedzę o terminie początku sezonu grzewczego? Mieszkaniec Witam, mam do odsprzedania 3 opakowania leku Falcimar przeciw malarii (1) Witam, mam do odsprzedania 3 opakowania leku Falcimar przeciw malarii do... Tomasz O.gdy Młode Witomino (3) Witomino to dzielnica, w której bardzo wygodnie się żyje. Szybko dojechać... trojmiasto.pl akademia przedszkolaka (13) Przedszkole stało się uciążliwe dla mieszkańców ! Przyprowadzają gromadę... Okol. mieszkańcy . Obiady dla seniora / osób starszych Gdynia Witomino z dostawą? (2) Witam, Czy korzystał ktoś z obiadów dla osób starszych z Vita Bar Gdynia... Jadwiga