Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
jak w temacie, ewentualnie weekendowe.
Ida wakacje, fajny moment na takie wycieczki, jakie miejsca możecie polecić? max do 2 godzin jazdy samochodem w jedną strone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Polecam ocean park we wladyslawowie. Bylismy w weekend i poszlismy w ndz bo bylo za zimno na plaze. Park rewelacja, a szlismy nieprzekonana. W srodku ogromny plac zabaw, trampoliny, z 5 dmuchanych zamko/zjezdzalni/skakalni :) nawet ognicho bylo i mozna smazyc kielbaski (warto wziac swoje). Ogromne wieloryby i rekiny tez super. Naprawde polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Też tam byłam, w Ocean Parku z córką, i również nam bardzo się podobało.

Natomiast innym razem pojechałyśmy do Jantaru, zaliczyłam z córką przejazd kolejką wąskotorową i mini-zoo. Też było świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Polecam Sea Park w Sarbsku koło Łeby. Foczki, makiety zwierząt morskich i latarni, place zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

ktoś jeszcze coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Ocean Park jak dla mnie trochę nudny dla takich maluchów
Polecam za to Parki dinozaurów, nasz dwulatek był zachwycony :) W Łebie jest duży, ale dinozaury się nie ruszają, a poza tym jest w większości w pełnym słońcu, więc w upalny dzień można się usmażyć :/ W Malborku jest mniejszy park, ale każdy dinozaur się rusza :) no i jest między drzewami, więc przyjemnie się chodzi. W obu jest mega wypasiony plac zabaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

Bylismy tez w Malborku. Ruszajace sie dinusie fajne zwlaszcza te, na ktorych mozna jezdjeździć. Fajna tez mala ciuchcia i karuzela, ale plac zabaw bez rewelacjo. Ogolnie park jest maly. Ocean Park duzo lepszy, nawet roczniakowi sie podobalo i szalal na placu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

My byliśmy w Malborku w zeszłą sobotę grupą z dziećmi 2, 3, 3, 3, 3,5 i 5 lat i wszystkie dzieci zachwycone, placu zabaw również, jak dla mnie jest wypasiony :)
W Ocean Parku byłam zaraz jak to otworzyli, chyba nie było jeszcze placu zabaw, więc może teraz rzeczywiście ciekawiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na wycieczkę jednodniową z 2-latkiem?

mój 2,5 latek fan bajki " tomek i przyjaciele" był zachwycony muzeum kolejnictwa w Kościerzynie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? (29 odpowiedzi)

Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze miejsca w tym już kultowy...

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...