Piotr - ocena (1) Lody mega. Warto spróbować sorbetów, które nie są tylko zamrożonym sokiem a... Piotr Beata - ocena (1) Najlepsze lody jakie jadłam w życiu. Obsługa bardzo sympatyczna, Miejsce... Beata AT - ocena (1) Obsługa bardzo niemiła i nieprzyjazna klientom. AT
Ludmiła - ocena (1) Porcje maluteńkie, ceny bardzo wysokie. Smak bardzo przeciętny. Pani... Ludmiła Jadwiga - ocena (1) Nie wiem skad tyle pozytywnych opinii. Zachecona poszlam sprobowac. Niestety... Jadwiga Lodożerczyni - opinia (1) Kapitalne miejsce, sympatyczna obsługa, zawsze miło porozmawiamy. Lody... Lodożerczyni Ewelina - opinia (1) Tragiczny poziom obsługi. Ewelina Alicja - opinia (1) Lody są zabójczo pyszne, ale obsługa niestety nie dorównuje produktowi nawet... Alicja AW - opinia (1) Absolutnie najlepsza lodziarnia! AW Lodożerca - opinia (1) Mistrzyni świata Lodożerca Zosia - opinia (1) Najlepsze w Trójmieście. Na lody przyjeżdżają mieszkańcy innych dzielnic.... Zosia Ap - opinia (1) Moja pierwsza wizyta w tym miejscu i pierwsza w życiu negatywna opinia o... Ap Ania - opinia (1) Bezdyskusyjnie najlepsze lody w Trójmieście (a zapewne i w całym regionie).... Ania Jonas - opinia (1) Lody najlepsze w trójmiescie.I to koniec plusów.Ceny kosmos.Porcje mega małe... Jonas Piotr - opinia (1) Najlepsze lody rzemieślnicze w Trójmieście! Wysoka jakość składników i... Piotr Mariola - opinia (1) Najlepsze lody i kawa w Trójmieście Mariola Roberto - opinia (1) Jestem klientem od początku powstania lodziarni : smaki i wybór rewelacja,... Roberto Andrzej - opinia (1) Obłędne lody.Najlepsze w Trójmieście Andrzej Goście - opinia (1) Lody pyszne, ceny wysokie. Za każdym razem jak jesteśmy to zaciskamy zęby aby... Goście Agata - opinia (2) To są najlepsze lody w całym Trójmieście. Odwiedzam od samego poczatku... Agata