Mariusz Łukaszuk

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/8

KW - opinia (1) Najlepszy ginekolog ze wszystkich. Polecam w każdym calu! KW Najlepszy (1) Moja walka z lekarzami trwa od lat. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza,... Ewa Najlepsz (1) Lekarz z ogromna wiedza i doswiadczeniem , wspaniały czlowiek , pelen... Magda
Polecam! (1) Polecam wszystkim którzy szukają dobrego specjalisty, a do tego lekarza który... Monika Jako androlog beznadziejny (1) Nie rozpoznał żylaków I i II stopnia, ale nie ma się co dziwić jak w... Maks Lekarz z powołaniem (1) Bardzo cierpliwy, oddany swojej pracy, profesjonalny. Mam do Niego zaufanie. Maja znakomity lekarz (1) Znakomity lekarz! Lekarz z powołania, uważny, wnikliwy profesjonalista.... zosia (..) (1) Gość nie potrafi rozpoznać żylaków III stopnia!!!Straciłem przez niego 2... Żylak dr Mariusz łukaszuk (1) nie polecam.bylam w ciazy i dostalam silnych boli brzucha,pojechalam do... pacjentka Fantastyczny ginekolog (3) Do pana doktora trafiłam w zasadzie przypadkiem, ale nie zamieniłabym go na... Ciężarówka .... (1) Skierował mnie do zapł.in vitro z 40% szansą powodzenia!!!!Po 3ech m-cach... grynia