Pani - opinia (1) jak płacisz kartą to doliczają 5% do kwoty. Tragedia a nie sklep. Omijać !!! Pani T.M. - opinia (1) Zakupiłem u państwa zestaw komputerowy który miał pełnić funkcję media... T.M. Niezadowolona - opinia (1) Panowie z Grala muszą być bardzo zajęci - co zrozumiałe, ale oczekiwanie... Niezadowolona
Polecam (1) Kupiłem tutaj składany komputer który do dzisiaj jest niezawodny Przemyslaw Podejście do klienta (1) Krotka konkluzja dla wlasciciela jestesny klientem do momentu przekazania... Zawiedziony Rzetelna i profesjonalna obsługa (1) Dwukrotnie korzystałam z usług. Za każdym razem byłam zaskoczona miłą obsługą... Sylwia Uwaga na zakupy przez internet zwane "rezerwacją" (1) Przestrzegam przed zakupami w tym sklepie. Oferta sprzedaży przez stronę... Wojciech Gajewski lenowo (1) w grudniu oddałem lapka do naprawy czekałem ponad miesiąc odebrałem ze... borgo Lekceważenie klienta (1) Pomyłka sprzedającego zamiast tonera CE310A do HP sprzedał toner C310 do... Krzysztof Super serwis komputerowy (1) Przyszedłem do serwisu z nowo kupionym używanym komputerem. Windows nie... Rafa Zdumiewający serwis (1) Przyszedłem do serwisu Gral z laptopem Dell, który odmówił współpracy. Miły... Barth świetny, fachowy serwis, miła i pomocna obsługa sklepu (1) Miałem awarię mojego PC, teoretycznie z pomocą kolegi z pracy, który od... pab Andrzej Serwis - super, sklepy - ok (1) Panowie w serwisie rewelacyjni, wiedza i doświadczenie na najwyższym... Staś Gral Serwis (1) Bardzo dobre podejście i pomocni pracownicy :) Woland PEŁEN PROFESJONALIZM I WSPANIAŁA OBSŁUGA (1) Jak w nagłówku - pełen profesjonalizm oraz przemiła obsługa kompetentnych... AgaG Serwis (1) Szybka, miła obsługa ma bardzo dobre podejście do klienta, naprawa skuteczna,... Kamila Naprawa ładowarki do Asusa (1) Panowie są bardzo uprzejmi. Pomimo swej złożoności i mocnego uszkodzenia,... Aleksandra Serwis komputerowy (1) Polecam serwis. Profesjonalna, miła obsługa i w moim przypadku ekspresowa... Tomasz Hildebrand Toner (1) Witam, Kupiłem zamiennik tonera QUANTEC CB435 po wydrukowaniu paru stron... Andrzej Opłata za płatność kartą (2) UWAGA!!! Gral pobiera opłate za obsługe płatnością kartą. Prymitywne- nigdzie... za