GRANT

Meble biurowe Salony meblowe

Gdańsk, Leona Droszyńskiego 15

IDiD-Łaźnia Moszczenica - ocena (1) Szybka realizacja, miła i fachowa obsługa, natychmiastowa dostawa. Oby więcej... IDiD-Łaźnia Moszczenica Maria - opinia (1) Wyposażyłam niewielkie biuro w meble i biurka, dobre doradztwo i pomoc w... Maria Grzegorz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Kupiłem już 3 krzesła i na pewno wrócę... Grzegorz
Jarek - opinia (1) Świetni fachowcy. Ogromny wybór krzeseł z fachowym doradztwem - zakupione... Jarek Paweł - opinia (1) Wyjątkowe podejście do klienta, szeroka oferta, możliwość obejrzenia mebli... Paweł Polecam (1) Bardzo dziękujemy Pani Mai za fachową poradę, cierpliwość przy wybrzydzaniu i... Kasia Szczerze polecam (1) W firmie GRANT kupiłem fotel Ergohuman polskiej marki Grospol i jestem bardzo... Nikodem Polecam (1) Obsługa, a konkretnie wychwalana już tu wielokrotnie Pani, super... A. Z pasją i profesjonalnie (1) Bardzo profesjonalna i miła obsługa, która wybija się na pierwszy plan. Pani... Konrad Bardzo dobra obsługa oraz bardzo dobry towar (1) Kupiłem jeden z tańszych foteli. (Team Grospol) W sklepie był tylko na... wo Polecam wizytę w tym salonie (1) Dziękuję za to, że w Gdańsku jest taki salon, gdzie w miłej atmosferze mogłem... Michał Meble do Gabinetu kosmetologicznego Betty Blue (1) Serdecznie polecam usługi tej firmy oraz meble, które oferuje. Dzięki Pani... Beata Kumiszcza Dobre miejsce (1) Miałem przyjemność zakupu 2 krzeseł niedawno. Bardzo profesjonalnie... Andrzej Godny polecenia sklep ze wzorową obsługą (1) W sklepie kupiłam 2 fotele do biurka. Wybór foteli jest ogromny i trudni się... Klaudia Wygodny fotel to podstawa przy długiej pracy przy komputerze... (1) ..dlatego wśród wielu odwiedzonych przeze mnie i żonę salonów z fotelami,... Marek Dobry sklep z fotelami biurowymi w Gdańsku (1) Jeśli szukacie fajnego fotela biurowego koniecznie musicie odwiedzić salon... Adam Fałkowski Pozytywnie (3) Salon oferuje dość duży wybór krzeseł w różnych cenach, z przewagą tych... Tomasz fotel biurowy (1) Polecam. Wybrałam fotel firmy Nowy Styl. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję... Beata Polecam ofertę tego salonu (1) Bardzo szeroki wybór krzeseł i foteli biurowych z możliwością przetestowania.... Małgorzata Godny polecenia, duży wybór (1) Miejsce godne uwagi w poszukiwaniu fotela do długich godzin spędzanych przed... mr