Operator - ocena (1) p o l e c a m g r e e n h o u s e s y s t e m s 100% zadowolenia z... Operator Mateusz Kciołek - ocena (1) Gorąco polecam firme Green House Systems. Umówiłem się na serwis pieca... Mateusz Kciołek p o l e c a m - ocena (1) Montaż instalacji ciepłej wody użytkowej wykonany terminowo schludnie.... p o l e c a m
Rudy - ocena (1) Serdecznie polecam Green House Systems Rudy Fan Arsenalu - ocena (1) Serdecznie polecam instalacje C.O. oraz C.W.U. jaką wykonuje Green House... Fan Arsenalu Marusha - ocena (1) Polecam montaż przeprowadzany przez firmę Green House Systems z Zelewa Marusha klient - ocena (1) serdecznie polecam współpracę z green house systems klient Popek - ocena (1) Bardzo solidna firma, obsługa miła, profesjonalne doradztwo. Z czystym... Popek Ala i Mike - ocena (1) Montowali klimatyzator z pompą ciepła - instalacja przebiegła bardzo... Ala i Mike Harkila - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona, cieszę się że wybrałam właśnie nich. Montaż... Harkila Judyta Judyta - ocena (1) Instalacja modułów klimatyzacji przebiegła pomyślnie, montaż ładny,... Judyta Judyta p o l e c a m - ocena (1) Z czystym sumieniem rekomenduję prace wykonywane przez Green House Systems z... p o l e c a m Osiedlowy sklepik - ocena (1) Polecam profesjonalny montaż urządzeń przez ta firmę. Doradzili system o... Osiedlowy sklepik Serwis Komputerowy - ocena (1) Profesjonalny i estetyczny montaż klimatyzacji. Firma Green House Systems... Serwis Komputerowy Żbik - ocena (1) Wszystko zgodnie z moim zamówieniem a realizacja idealnie w czas! Żbik Żaneta - ocena (1) Jestem zachwycona montażem klimatyzacji. polecam instalatorów z Green House... Żaneta Aneta Żak - ocena (1) Klimatyzacja zamontowana bardzo schludnie i elegancko, profesjonalne... Aneta Żak Amerykanin - ocena (1) Jestem zadowolony z montażu rekuperacji z odzyskiem ciepła. Dziękuje i... Amerykanin Kobieta na budowie - ocena (1) Gdybym mogła zamawiać montaż czegokolwiek to tylko z nimi. Jednakże zajmują... Kobieta na budowie Arturo - ocena (1) Instalacja fotowoltaiczna bezbłedna. Kontakt bardzo profesjonalny. Doradztwo... Arturo