Marek Szymański - ocena (1) Gorąco polecam montaż chłodzenia jakim jest klimatyzacja instalowana przez tą... Marek Szymański zadowolony klient - ocena (1) bardzo fachowe podejście do klienta. znają się na temacie oraz na wszelakich... zadowolony klient Kasia - ocena (1) Dopiero zakończył się montaż, jestem mega zadowolona, wszystko poszło... Kasia
Hirek - ocena (1) Dzięki doradztwu jakie otrzymaliśmy od Green House Systems, zamiast wydawać... Hirek Izabela - ocena (1) 100% pełnego profesjonalizmu, schludnie, elegancko zamontowana klimatyzacja.... Izabela Natalia P. - ocena (1) Moja klimatyzację zamontowałam już teraz aby podczas nadchodzących upałów być... Natalia P. Aleksandra Wysocka - ocena (2) Elegancja, solidna zarówno instalacja fotowoltaiczna jak i sama firma... Aleksandra Wysocka Jan - ocena (2) Stanęli na wysokości zadania. Przyjechali we wskazanym terminie. Montaż... Jan Qooosy - ocena (2) Rekomenduję firmę Green House Systems. Green House Systems to solidny i godny... Qooosy Akolys Janek - ocena (2) Proces sprzedaży, projektowanie, montaż czy obsługa po montażu na najwyższym... Akolys Janek Edyta - ocena (2) Gorąco polecam współpracę z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona! Edyta Janusz Kwasiński - ocena (2) Pierwszy kontakt na najwyższym poziomie, na spokojnie, bez stresu bez... Janusz Kwasiński Ireneusz - ocena (2) W obecnej chwili jestem w trakcie montażu, ale już teraz moge z czystym... Ireneusz Mirosława - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona. Ciesze się że rozpoczęłam współpracę właśnie z... Mirosława ul. Akacjowa - ocena (2) Rekomendujemy montaż fotowoltaiki przez firmę Green House Systems. Montaż... ul. Akacjowa J.J.K. - ocena (2) Zainwestowaliśmy w panele fotowoltaniki, ponieważ mieliśmy wysokie rachunki... J.J.K. Kasia - ocena (2) Cieszę się że trafiłam właśnie do Green House Systems, od samego początku... Kasia Gosia i Anna - ocena (2) Green House Systems bardzo rzetelnie podchodzi do klienta. Handlowiec który... Gosia i Anna Przemysław - ocena (2) Zdecydowanie polecam współprace z firma Green House Systems. Od samego... Przemysław Stefan - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony z instalacji fotowoltaicznej wykonanej prze firmę... Stefan