Krzysztof M. - ocena (2) Oczywiście! Klimatyzacja od nich to czysta magia! Firma nie tylko... Krzysztof M. ŁukaszSz. - ocena (2) Od pierwszego kontaktu przez instalację po serwis, cały proces przebiegał... ŁukaszSz. Kate Golf - ocena (2) Polecam firme Green House Systems Kate Golf
Grupa Pro - ocena (2) Firma Green House Systems zamontowała u nas Rekuperację z Wentylacją.... Grupa Pro Whistle - ocena (2) Gdybym mógł dał bym ocenę 10. Jestem bardzo zadowolony! Whistle Super zadowolony - ocena (2) Jak już będę stary to siądę przed kominkiem, zapale fajkę i będę wnukom... Super zadowolony Perp - ocena (2) Pompa ciepła zamontowana. Ci Państwo wcześniej zamontowali mi fotowoltaikę i... Perp Grzyb - ocena (2) Polecam montaż pompy ciepła z Green Hause Systems ! Grzyb Ziben - ocena (2) Serdecznie dziękuje i gorąco polecam firmę Green House Systems Ziben Jakub - ocena (2) Profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji inwestycji. Począwszy od... Jakub Natalia Kone - ocena (2) Polecam. Usługę zamówiłam niedawno i Panowie szybko zamontowali. Jesteśmy z... Natalia Kone K Krakowska - ocena (2) Green house systems to najlepszy wybór monterów fotowoltaiki. Odpowiadali na... K Krakowska Irenas - ocena (2) Gorąco polecam montaż pompy ciepła z firmą Green House Systems. Pomagają w... Irenas Miron S - ocena (2) Stuprocentowe zadowolenie z wykonanego montażu fotowoltaiki wraz z pompą... Miron S Olala - opinia (2) W okresie upałów klimatyzacja jest dobrodziejstwem na które trzeba czekać,... Olala J.J. - opinia (2) Serdecznie polecam green house systems montującą klimatyzację. J.J. Jerzy - opinia (2) Polecam serdecznie firme Green House Systems Jerzy Kacper - opinia (2) Super opsługa bardzo miła Kacper Mario - opinia (2) Polecam z całego bezproblemowa ekipa Mario KRD - opinia (2) Super obsługa polecam! KRD