Ewelina L - opinia (2) Serdecznie polecam Green House Systems! Ewelina L Artur - opinia (2) Profesjonalna firma godna polecenia. Artur Zbigniew - opinia (2) Bardzo polecam!!!!!!!!! Firma z profesjonalnym podejściem ,pełna obsługa i... Zbigniew
Maciej - opinia (2) Serdecznie polecam firmę Green House Systems. Skorzystałem z oferty tej firmy... Maciej Nikola - opinia (2) Szczerze polecam firmę w zakresie montażu klimatyzacji! Nikola Oliwia - opinia (2) Bardzo polecam firmę Green House Systems w zakresie montażu pomp ciepła,... Oliwia Ziben - opinia (2) Serdecznie polecam. Klimatyzacja wykonana wzorowo! Ziben Alba - opinia (2) Polecam!!! Instalacja wykonana w taki sposób, że nie widać nic oprócz... Alba Ania B. - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z montażu pompy ciepła, pełen profesjonalizm na... Ania B. Zadowolona Klientka Basia - opinia (2) Jak wiadomo, inwestycja w pompę ciepła to nie lada wyzwanie, firma Green... Zadowolona Klientka Basia Melania - opinia (2) Pełen zakres usług. Pełen profesjonalizm nawet po instalacji. Stała kontrola... Melania Stefan K - opinia (2) Serdecznie polecam firmę Green House Systems z Zelewa! Stefan K Polcia - opinia (2) Firma godna zaufania. Serdecznie polecamy z mężem Green House Systems! Polcia oliwka - opinia (2) Świetna firma super doradztwo odnośnie instalacji podłączonych systemów... oliwka Nadia K - opinia (2) Super! Firma bardzo solidna. Przede wszystkim rzetelna obsługa i... Nadia K Marcin K - opinia (2) 100% zadowolenia! Mogę polecić z czystym sumieniem. Montaż paneli solarnych... Marcin K Kasia K - opinia (2) Super doradztwo, pomoc w uzyskaniu i fachowa instalacja. Gdybym miała wiecej... Kasia K Nemezis - opinia (2) Bardzo solidna firma. Miła obsługa. Nemezis Bożena Piechocka - opinia (1) Firma na wysokim poziomie rzetelna ,dokładna i uczciwa Bożena Piechocka