_AKS_ - ocena (1) Gorąco polecam! _AKS_ Kasia z Gdyni - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z instalacji klimatyzacji. Krótkie terminy i... Kasia z Gdyni Endrju - ocena (1) Polecam współpracę z firmą Green House Systems z Zelewa Endrju
Wdzięczny klient - ocena (1) Polecam. Bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo sprzętu. Instalacja... Wdzięczny klient Mirosław Skwarek - ocena (1) Dziękuję za profesjonalny montaż solarów. Polecam tych instalatorów! Mirosław Skwarek Steve - ocena (1) Gorąco polecam ta firme instalacyjną Steve Manitu - ocena (1) Doradzili i pomogli uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła. Manitu Hededu - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z montażu pompy ciepła Hededu Ewel - ocena (1) Polecam współprace z nimi! Ewel 4 seasons - ocena (1) Zakładaliśmy instalację na 4 budynkach. Usługa wykonana profesjonalnie,... 4 seasons Олександр - ocena (1) Рекомендую встановити кондиціонер в Green House Systems :) Олександр Jesper - ocena (1) Pracuje od rana do wieczora i mam możliwość przyjęcia monterów tylko w... Jesper Serwus - ocena (1) Gorąco polecam montaż klimy w green house systems !! Zamontowana klima daje... Serwus Lg - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z montażu paneli pv z Green House Systems Lg Paweł Pavlo - ocena (1) Rekuperacja z wentylacją została zamontowana przez firmę Green House Systems... Paweł Pavlo Leno - ocena (1) Montaż klimatyzacji przebiegł terminowo, estetycznie i przede wszystkim... Leno Qos - ocena (1) Gorąco Polecam Green House Systems Qos Ewelinka - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z montażu klimatyzacji przez Green House Systems Ewelinka Stefan S. - ocena (1) Polecam Green House Systems. Ich profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość... Stefan S. Akoli akoli - ocena (1) Polecam. Profesjonalizm, terminowość i niezawodność ekipy przełożyły się na... Akoli akoli