Mirosława - opinia (1) Jak na razie nie skorzystałam z żadnej propozycji ,ponieważ nie jestem... Mirosława Krzysiek Pipiro - opinia (1) 6 na 6 więcej gwiazdek się nie da,. Super organizacja, bezproblemowy kontakt,... Krzysiek Pipiro Andrzej - opinia (1) Wszystko jest przemyślane i dobrze zoorganizowane Andrzej
Michał - opinia (1) Super organizacja imprez, dobry kontakt z organizatorem Michał Jolanta - opinia (1) Bardzo ciekawe ,,wypady", dopasowane do potrzeb uczestników, przejrzysta i... Jolanta Ania - opinia (1) Bardzo fajne i profesjonalne podejście do aktywności. Ania Michał Pastwa - opinia (1) Krzysztof Kochanowicz i jego Grupa Rekreacyjna Trójmiasto to naprawdę... Michał Pastwa Kris - opinia (1) Gorąco polecam, wycieczki rowerowe i piesze, super organizacja i miła atmosfera. Kris Adam i Kuba - opinia (1) Super wycieczki. Profesjonalna organizacja wycieczek rowerowych i pieszych.... Adam i Kuba Michał - opinia (1) Krzysztof robi kawał wartościowej roboty. Bardzo cenię jego profesjonalne... Michał Maria - opinia (1) Świetna organizacja wycieczek, często z dodatkowymi atrakcjami. Jedna z... Maria ss - opinia (1) Wspaniała organizacja, zawsze na wysokim poziomie. Bezpieczeństwo na... ss Magda - opinia (1) Super grupa i mega fajne spędzenie wolnego czasu. Trzymajcie się !!! Magda Grzegorz H - opinia (1) świetna atmosfera i perfekcyjna organizacja Grzegorz H Waldek D - opinia (1) Wyprawy krajoznawcze na rowerach łącza w sobie rekreację ruchową z... Waldek D Ola Rutka - opinia (1) Serdecznie polecam wycieczki Pana Krzysztofa! Zawsze jest dobrze przygotowany... Ola Rutka Stach - opinia (1) Super wycieczki rowerowe o różnym stopniu trudności. Bardzo miła atmosfera,... Stach Jolanta Spychalska - opinia (1) Wędrówki piesze, wyjazdy rowerowe i spływy kajakowe organizowane w... Jolanta Spychalska Ola - opinia (1) Polecam czwartkowe wypady oraz kajaki Ola Joaska - opinia (1) Byłam na kilku wycieczkach i były dobrze zorganizowane i niesztampowe. Dzięki... Joaska