Marcin - ocena (1) Wycieczki po mieście z przewodnikiem odbywają się na nietypowych, bardzo... Marcin Marcin - ocena (1) Super imprezy, szczególnie spływy, pomoc instruktorów na trasie, a po spływie... Marcin Joanna Łaska - ocena (1) wszystko idealnie zorganizowane, na medal, nie można się nudzić. Joanna Łaska
Joanna Łaska - ocena (1) Fantastyczny przewodnik, z poczuciem humoru, kreatywny, zawsze potrafi... Joanna Łaska Ela - ocena (1) Super, super, super Ela Olga Wicik - ocena (1) Organizowanie przez Grupę Rekreacyjną 3miasto wycieczki z przewodnikiem to... Olga Wicik Beata - ocena (1) Polecam wyjazdy i wycieczki z Grupą Rekreacyjną 3Miasto. Doskonała... Beata Artur - ocena (2) Super wyprawa rowerowa do Geoparku Łuk Mużakowski. Trasy super przygotowane z... Artur SWB - ocena (1) Wspaniały pomysł - nie mogłam uczestniczyć we wszystkich ale byłam zachwycona... SWB Templer - ocena (1) Lubię spacery po TPK Templer iza - ocena (1) pozytwyne nastawienie na poznanie i relaks, krótki kurs turystyki pieszej iza Gosia - ocena (1) Szczerze polecam ! Gosia Merlin - ocena (1) Wycieczki i wyjazdy są bardzo dobrze zorganizowane i zaplanowane w każdym... Merlin Artur - ocena (1) Krzysiek to pełen profesjonalusta, wszystko dograne w każdym detalu. Można... Artur Maria - ocena (1) Świetna ekipa pozytywnie zakręconych ludzi, profesjonalizm i luz. Polecam! Maria Dorota - ocena (2) Spływ po Piaśnicy niestety pospieszny. Pan zamykający grupę ostatnim kajakiem... Dorota Iwona - ocena (1) Polecam ! Super organizacja spływu kajakowego Iwona Ewa - ocena (1) Uczestniczyłam w paru spływach i na wszystkich bardzo dobrze się bawiłam :).... Ewa kaban - ocena (2) Bardzo fajne kajaki Ethos, bardzo fajna organizacja spływów, fajnie ludzie na... kaban Marek - ocena (1) Pełen profesjonalizm, cudowna atmosfera i niezapomniane wrażenia. Organizator... Marek