Magda - opinia (1) Kilka wycieczek z Grupą 3miasto już za mną... Fajny pomysł na aktywne... Magda Agnieszka - opinia (1) Bardzo wartościowa inicjatywa. Dobrze przemyślane i zorganizowane wydarzenia.... Agnieszka Super organizator (1) Świetna organizacja, miła atmosfera, ciekawe miejsca odwiedzane podczas... Krzysztof Łabuć
Alicja Pomirska - opinia (1) Rewelacja, duża kultura! Poza tym bardzo ciekawie opisane starannym językiem... Alicja Pomirska Piotr Kazubek - opinia (1) Znam Grupę z wycieczek rowerowych oraz wędrówek. Bardzo lubię w nich... Piotr Kazubek Bodzio - opinia (1) Bardzo dobra ocena, otwartość na propozycje, ciekawe tematy Bodzio Bodzio - opinia (1) Bardzo dobra organizacja, ciekawe tematy, otwartosc na propozycje Bodzio Maciek - opinia (1) Polecam wyprawy Krzysztofa :-) Maciek Zdecydowanie polecam (1) Do tej pory brałem udział - razem z rodziną - w wędrówkach, spływie kajakowym... Mateusz Radek - opinia (1) Bardzo fajna impreza rowerowa, dobrze zaplanowana i za rozsądną cenę Radek Andrzej Wieczorek - opinia (1) Miałem przyjemność kilkakrotnie uczestniczyć w pieszych wędrówkach z Grupą... Andrzej Wieczorek Marzena - opinia (1) Spotkania prowadzone w przyjemnej atmosferze. Pan Krzysztof świetnie się do... Marzena Z nimi warto chodzić, jeździć cały rok! (1) Bardzo podoba mi się różnorodność ich oferty. Super, ze udostępniają ślad GPS... Gosia Sev - opinia (1) Super ludzie, świetne pomysły i organizacja. Sev Rafał - opinia (1) Bardzo ciekawe wydarzenia od bezpłatnych wędrówek w tygodniu, poprzez spływy... Rafał Kaziu - opinia (1) Bardzo miło spędzony czas w gronie normalnych ludzi. Kaziu zdecydowanie polecam (1) dobra ogranizacja wyjazdow, ciekawe trasy, bardzo przystepne cenowo warunki... maciej z