HAIRBAR

Fryzjerzy

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Profesjonalista artysta - Roman Woźniak (1) Patrzę w lustro i jestem zachwycona nową fryzurą - bryła, objętość, długość... Aneta jestem bardzo zadowolona z usług Hair bar Sopot (1) jestem klientka P. Wiesi - obsługa na 6 miła atmosfera POLECAM Grazyna Dziekuję!! (1) Od roku jestem klientką Pana Romana. I nie zamienię go na nikogo innego.Będę... Soniacz
Dziekuję (1) Panie Romanie bardzo dziękuje za uratowanie moich włosów,za piękny kolor i... Katarzyna z Berlina Jestem zadowolona (1) Z czystym sumieniem mogę polecić salon w Sheratonie.Pan który mnie obsługiwał... Marii Same plusy (1) Wystawiam szóstkę bo na tyle oceniam zarówno bardzo wysoki standard miejsca... Sonia k..a Zdecydowanie tak (1) Po raz pierwszy trafiłam do Pana Romana kilka lat temu.Ze względu na... Magda Atelier ROMAN (3) obsługa - szybko, bez oczekiwania, zgodnie z umówioną godziną; jakość - na... Katarzyna Pan Roman :) (1) Odwiedzam salon Pana Romana regularnie raz w m-cu od 5 lat . Przez ten czas... Grażyna REWELACJA (3) W tak klimatycznym wnętrzu jeśli chodzi o fryzjera jeszcze nie byłam.... Anna Kontakt (1) Witam, Jak sie skontaktowac z Panem Romanem i gdzie w tej chwili miesci sie... Agnieszka Gorąco polecam!!! (1) Pana Romana znalazła przypadkiem jeszcze kiedy miał studio na ul. Zgody.... Joanna Polecam (1) Taki profesjonalizm jest na wagę złota.Dajemy same 6.Romanie dziękujemy i... M & M Rewelacja i zachwyt (1) Zawsze jestem dobrze obcięty, żona idealnie jak chce i nawet daleka droga do... Radek Zdecydowanie polecam:) (1) Pan Roman to profesjonalista! Koleżanka wizażystka poleciła mi go i... Anna Świetnie! (1) Warto zaufać Panu Romanowi- namówił mnie na spore zmiany i efekt jest... Magda SATYSFAKCJA GWARANTOWANA (1) Pan Roman jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu. Jestem... Iwona MISTRZ FRYZJERSTWA !!! (1) Polecam Wszystkim Pana Romana. Strzyże z wielką precyzją, włosy układają się... Beata Wielki artysta (1) Polecam 100% niezdecydowanym. Pan Roman to Mistrz zrobił mi taką fryzurkę, że... aga zadowoleni (1) Po długich poszukiwaniach mojej żony wybraliśmy się do Pana Romana. W pełni... Marek i Kasia