HAIRBAR

Fryzjerzy

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Kolejny raz... (4) no i kolejny raz udany ;) Dziękuję za to, że Atelier Roman, to nie tylko... Gosia kolejny raz... (1) no i kolejny raz udany ;) Dziękuję za to, że Atelier Roman, to nie tylko... Gosia Roman Zawodowiec! (1) Roman oprócz tego, że niewątpliwie jest Mistrzem Fryzjerstwa, jest bardzo... A.W.
GORĄCO POLECAM!!!!!! (1) Pan Roman jest po prostu cudowny:) Nie dość, że ma w dłoniach wielki talent,... Emilia :) bardzo pozytywnie zaskoczona (1) Trafiłam do Atelie Pana Romana z internetu.Nigdy wczesniej żaden fryzjer nie... Renata Świetnie (1) Pan Roman zawsze świetny i pełen pomysłów.Zmiana koloru z bardzo dobrego na... Ania Ś. totalnie zaskoczona na TAK! (1) Hmm... Jakby to ująć. Do listopada 2010 artykuły w gazetach na temat salonu... Beti Idealne dopasowanie do potrzeb (1) Rewelacja!!! Najpierw wywiad odnośnie tego co robię z włosami, potem idealne... ada profesjonalista (1) Byłam u Pana Romana po raz pierwszy. Wyczarował mi piękną fryzurkę, włosów... K.S. dziękuję (1) Odwiedziłam salon po raz pierwszy i z pewnością będę stałą klientką Pana... Beata Super (1) Do p. Romana trafiłam tydzień po poprzedniej wizycie u innego fryzjera. Jak... Loki zadowolona jak zawsze (1) Jestem stałą klientką Pana Romana od 2 lat.Zawsze jestem zadowolona,nadmienię... Magdalena nadszedł czasd na zmiany (1) podobnie jak u Pana, Panie Romku także i u mnie nadszedł czas na zmiany... z... Anja strzał w 10 (1) Po ślubie postanowiłam ściąć włosy - z długich na krótkie. Pan Roman wykazał... Justyna30 totalna metamorfoza (1) Jestem MEGA zadowolona!Pan Roman wyczarował mi takie cudeńko na głowie że po... Kristina Zmiana lokalizacji ale umiejętności nadal te same! doskonale!!! (1) Właśnie wróciłam z tego salonu i jestem bardzo zadowolona, kolejny zresztą... D. Bielecka Gorąco polecam (1) Malutki, miły salon, ekskluzywne wnętrze, Stylista najwyższej klasy.... Anna Szczęśliwa (1) Dziękuję Panu Romanowi za to, że "zreanimował" moją fryzurę, która dnia... Grażyna rewelacja! (1) profesjonalna obsługa i fantastyczny efekt. bywałam w wielu salonach,... lola Renata - opinia (1) Kilka dni temu skorzystałam po raz pierwszy z wizyty w tym salonie i jestem... Renata