HAIRBAR

Fryzjerzy

Sopot, Powstańców Warszawy 6

po prostu najlepszy :-) (1) Pan Roman - mam nadzieję ;-) - swietnie wie, że chcialabym żeby zajmował się... Olaj PORAŻKA...!!! (1) TRAGEDIA...!!! Dość długo nosiłam ciemny odcień brązu i bardzo chciałam... Marta polecam (1) Jestem zaskoczona i to pozytywnie.Terminy oczekiwania na wizytę do Pana... kasia
bardzo zadowolona!!! (1) w salonie u Pana Romana byłam w poniedziałek... odczekałam kilka dni do... h11 coś dla mam z małymi dziećmi :o) (2) jestem zadowolona z usługi, fryzura prosta do ułożenia, a na tym bardzo mi... marlena 100% satysfakcji (1) Byłam w tym Salonie i muszę przyznać że wszystkie opinie zamieszczone na tym... Mariola co za bzdury (1) to od razu widać, ze osoby które piszą te rzeczy nie mają pojęcia o... zadowolona mama super (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Kawa na dzień dobry,super atmosfera i miła... Emila super (1) Jestem stałą klientką i jestem zawsze bardzo zadowolona.Panie Romanie... Mati Kreatywność (1) Wybrałam salon po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie.Po raz... Ania Mistrz nad mistrzami (1) Wspaniały salon, świetna obsługa, super atmosfera, 100% zadowolenia.... Zadowolona Cały czas się uśmiecham... (3) Z czystym sercem polecam wizytę u Pana Romana wszystkim tym, którzy tak jak... Ola M. Asia- opinia (1) Z usług salonu Afromagia korzystam juz od co najmniej 4 miesięcy. Jestem... Asia J.S. profesjonalizm i klasa w najwyższej formie! (1) Gorąco polecam wszystkim salon Afromagia! Ja i moja Mama skorzystałyśmy z... Agnieszka Sobkowiak (Pęcak) Aleks. K - opinia (1) Z usług salonu Afromagia korzystam od kilku miesięcy i każda wizyta to dla... Aleks. K zadowolona (1) Po 10 latach poszukiwań fryzjera który poradzi sobie z moimi... Katarzyna Maria Biegalska Nigdy w zyciu!!! (1) bylam pierwszy raz i nigdy tam nie wroce. Plakalam 2 dni po wizycie w/w... Bardzo niezadowolona To jakas pomylka! (1) Afromania to jakas pomylka! Niby na poczatku rozmowa, pytania, wymiana zdan,... wiolettamagdalena Najpierw zachwyt, potem powrót do rzeczywistości... (2) Z salonu wyszłam świetnie uczesana, byłam bardzo zadowolona z fryzury.... Magda Rewelacyjnie (1) Salon znalazłam na portalu internetowym będąc na urlopie.Jestem bardzo... Marita Clain