HAIRBAR

Fryzjerzy

Sopot, Powstańców Warszawy 6

fryzura na zyczenie (1) Kazda dziewczyna marzy o pieknej fryzurze w dniu swojego slubu.Pan Roman... HANIA kolejny pozytyw (1) Wiedziona dobrymi opiniami nt Afromagii, postanowiłam przekonać się na... kobietka Pełen profesjonalizm (1) Mimo małego nieporozumienia (nie zapisano mnie w kalendarzu Pana Romana - z... Ewelina
Zdecydowanie polecam ! (1) Trafiłam po raz pierwszy do p. Romana - to jest trzeci fryzjer, który podjął... lunap fryzura ślubna (1) Bylam kilka razy u Pana romana i zawsze wyszlam bardzo zadowolona!Tym razem... Sandra Jestem zawsze zadowolona (1) Jestem stałą klientka Afromagi.Moimi włosami zawsze zajmuje się Pan... Karolina JESTEM BARDZO ZADOWOLONA (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi.Polecam wszystkim szukającym fryzjera.Pani... Marzena zcesanie ślubne (1) po nieudanych poszukiwaniach kogoś, któ przygotuje me włosy na dzień tk ważny... Moni Pani Agnieszka :) (1) Do Afromagi umówiłam się z polecenia znajomej.Mam ładnie pofarbowane włosy i... magda świetnie! (1) Polecam tym, którzy nie lubią mówić fryzjerowi co ma robić i nie mają pomysłu... olga odmieniona! (1) Do Afromagii trafiłam dzięki koleżance i rankingu w internecia.Trafilam do... Małgorzata SUPER!!! (1) DZISIAJ PIERWSZY RAZ KORZYSTALAM Z USLUG SALONU.POSZLAM TAM PO PRZECZYTANIU... SYLWIA bardzo dobry salon... (1) po długich poszukiwaniach osoby, która stworzy mi piękną,s uptelną fryzurę... kow.k zadowolona (1) Kierowana rankingiem Trojmiejskim, umówiłam sie do fryzjera.Jestem bardzo... Joanna Rewelacja! (1) Do Afromagi umówiłam się z polecenia znajomej.Trafiłam w ręce Pana... Alicja Pani Agnieszka (1) Długo szukałam kogoś kto zrobi porządek na mojej głowie,aż trafiłam do tego... Monika Polecam P. Agnieszke (1) Naprwde jestem zadowolony z usługi P. Agnieszki, dziewczyna ma talent a to... Szaman rewelacja! (1) Przyszłam do pana Romana z koszmarnymi czarnym pasmami,które zrobiła mi... sana ada - opinia (1) Trafilam w rece p.Romana- jest absolutnie znakomity!!! Wszystkie opinie,... ada Ja po prostu kocham się ;) (1) Odkąd p. Roman zrobił porządek z moimi włosami wreszcie czuję się sobą.... Aśka