Hair Gallery

Fryzjerzy

Gdańsk, Grobla I 13

Andrzej - opinia (1) Brak jakiegokolwiek poszanowania klientów. Osoba zajmująca się recepcją... Andrzej B.B - opinia (1) Pan Szymon zdecydowanie przeprowadził mnie przez moje traumy-( nabyte po... B.B Profesjonalizm! (1) Dla mnie najlepszy salon fryzjerski w Trójmieście! Profesjonalizm, ciepła... Dorota
Nieuzasadniona drożyzna . (2) W czasie kilku miesięcy ceny zostały podwyższone dwukrotnie , o blisko 100... Mirosław Polecam! Świetny Fryzjer! (1) Fryzjer jakiego długo szukałam! Po strzyżeniu u innego fryzjera musiałam... Dagmara Gorąco polecam (1) Pan Marcin kapitalnie sobie poradził ze zbrodnią którą popełniłam... Tonia Stein Wiele szumu o nic (1) Czekałam 3 miesiące na wizytę. Mimo że to kuriozalne, nie odwiodło mnie od... K Best in town (1) Świetne fryzjerstwo, doskonała atmosfera, pełen profesjonalizm + dziś darmowa... Katarzyna Zawiedziona (1) Dokładając do poniższej opinii, po miesiącu od farbowania za 650 zł włamało... Były stały klient Niestety zawiedziona (1) Byłam drugi raz u Pana Szymona, po pierwszym razie byłam bardzo zadowolona.... Zawiedziona Polecam (1) Salon poleciła mi koleżanka, skorzystałam kilka razy. Jestem bardzo... Magda Polecam p.Sebastiana! (1) Po odwiedzeniu kilku różnych salonów w Gdansku Głównym, trafiłem do Pana... AJ Dr fryzjer uratował moje włosy (1) Kochany dr fryzjer szymon & team uratował moje włosy kolor samopoczucie... grazia Dziękuje z całego serca! (1) Z całego serca polecam Panią Wiolę, która razem z Panem Szymonem spędziła nad... Mary wd - opinia (1) Dla mnie najlepszy salon w jakim kiedykolwiek bylam :) polecam wd Bardzo. (3) Młoda, kolorowa, znająca się na rzeczy ekipa. Wszyscy uprzejmi, naturalnie... Em wizyta w salonie Szymona Niemczyńskiego w Gdańsku - opinie (1) W poniedziałek, 2 września 2013, wraz z koleżanką wybrałyśmy się na trwałą do... Oktawia Gorzeńska ola - opinia (1) Powiem tak..mam 32 lata prawdziwego fryzjera szukam od jakis 15 lat.... ola Klijentka - opinia (2) Troche rozczarowana podejścia do klijenta niz sama usługa! Pana Szymona... Klijentka srednio (2) pan Szymon nadrabia gadka, nie mowie ze jest zly , ale naprawde pzecietny,... paula