Margo - ocena (1) Bardzo polecam, fryzjerstwo najwyższej klasy Margo Beata - ocena (1) Dla p. Moniki ważne jest by klient był nie tylko zadowolony, ale by efekt... Beata Anna - ocena (2) Pani Monika jest świetną fryzjerką, po strzyżeniu włosy ukladaja sie... Anna
Monika - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ,moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak pięknie... Monika KChili - ocena (2) Bardzo profesjonalne i odpowiedzialne podejście do klienta. Jestem zachwycona... KChili Sylwia - ocena (1) Jestem absolutnie zachwycona profesjonalizmem pani Moniki i jej wiedza -... Sylwia Joanna Wlodarczyk - ocena (2) Pani Monika to nie tylko profesjonalna fryzjerka, ale też miła i... Joanna Wlodarczyk Ela - ocena (2) Wizyta pierwszy raz. Pani Monika bardzo sympatyczna, a zarazem profesjonalna.... Ela Emilia - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Moniki. Profesjonalizm, duża wiedza... Emilia Olga Płusa - ocena (2) Pani Monika wyróżnia się spośród innych usługodawców, cechuje ją... Olga Płusa Aleksandra - ocena (2) Monia to najlepsza fryzjerka , atmosfera w salonie to podstawa a u niej... Aleksandra Salon Fryzjerski - ocena (2) bardzo pozytywnie wspominam wszystkie uslugi u pani moniki keratynowe... Salon Fryzjerski Barbara - ocena (2) Super strzyżenie i atmosfera Barbara Kamsi - ocena (2) Usługi są w pełni profesjonalne, salon przytulny, elegancki i z "duszą".... Kamsi Jola - ocena (1) Miejsce zdecydowanie na wysokim poziomie indywidualne podejście, pasja... Jola gosia - ocena (2) miła atmosfera, urocza P. Monika, jestem zadowolona zarówno z koloryzacji jak... gosia Monika - ocena (2) Przemiła obsługa, pełen komfort i relaks. Wszystkie zabiegi na wysokim... Monika Joanna - ocena (2) Poleca Panią Monikę , ma rękę do włosów , moje akurat uratowała ! Bardzo... Joanna Agnieszka - ocena (2) Wizyta w salonie jak zwykle spełniła moje oczekiwania.Bardzo dziękuje Pani... Agnieszka Aga - ocena (1) Do pani Moniki chodzę już drugi rok i bardzo cenię jej usługi,gdyż... Aga