Marylka - ocena (1) Pełen profesjonalizm, sympatyczna obsługa, naprawdę godne polecenia ⭐⭐⭐⭐⭐ Marylka Krystyna - ocena (1) Pani Monika to cudowna, przesympatyczna osoba a przy tym bardzo... Krystyna Marzena - ocena (1) Zawsze wychodzę z świetna fryzurą.Pani Monika jest przemiłą osobą a do tego... Marzena
O. - ocena (1) Jak zawsze super wizyta :) Pani Monika słucha uważnie, a efekt końcowy cieszy... O. Daria - ocena (1) Cenię sobie profesjonalne podejście pani Moniki. Słucha klienta, a gdy trzeba... Daria Kamila - ocena (2) Takiego miejsca na mapie Gdyni właśnie nam potrzeba. Jeśli chcesz mieć... Kamila Agata - ocena (2) Pełna obsługa na profesjonalnym poziomie! Monika jest przesympatyczną osobą.... Agata Ola - ocena (2) Wizyta u Pani Moniki przebiegała w super klimacie . Koloryzacja i ścięcie na... Ola Asia - ocena (2) Miejsce godne polecenia, indywidualne podejście do klienta, fajne kosmetyki,... Asia Iwona T - ocena (2) Jak zawsze usługa na wysokim poziomie Korzystam z usług Pani Moniki od dawna... Iwona T Karolina - ocena (1) Niesamowity profesjonalizm. Bardzo dobre produkty fryzjerskie. Moje delikatne... Karolina Anna - ocena (1) Wspaniała specjalistka! Mam mało włosów, a jest w stanie sprawić, że czuję... Anna Paulina - opinia (1) Polecam usługi u Pani Moniki, kilka razy byłam na ścinaniu, po którym włosy... Paulina Aleksandra - opinia (1) Wspaniała osoba, a przy tym niezwykle utalentowany fryzjer. Z całego serca... Aleksandra Asia - opinia (1) Bardzo polecam, pani Monika jest przesympatyczna, a przy tym doskonale mnie... Asia M. - opinia (1) Ja niestety nie będę mogła wystawić tak dobrej oceny. Po pierwszej wizycie i... M. Magda - opinia (2) Serdecznie polecam. Czarodziejka od włosów i duszy. Przepiękna atmosfera,... Magda Kami - opinia (1) Polecam serdecznie. Pani Monika naprawdę przestudiowała mój włos :) Z wizyty... Kami Agnieszka - opinia (1) Pani Monika jest fantastyczna fryzjerka. Przede wszystkim słucha klientek co... Agnieszka Julia - opinia (1) Magicznie kobiecy czas. Pokecam z serca Julia