Haos

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 14

Edi - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie i super sprawna obsługa. Niestety w lokalu jest gorąco... Edi Kaska - opinia (1) Dla mnie osobiscie rewelacja dla podniebienia Polecam Kaska m. - opinia (1) Wszystko super perfekcyjnie, oprócz... zapachu kuchni, który zostaje z nami... m.
Marko - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie. Szybkie i ładne podanie. Wszystko na 6 ;) Marko Adam - opinia (1) Nie mam zastrzeżeń. Jedzenie dobre, obsługa dobra. Dość długi czas... Adam Weronika - opinia (1) Dzień dobry, niestety po raz kolejny jestem rozczarowana a chciałam dać... Weronika Andre - opinia (1) Nie polecam. Bylem raz więcej nie przyjdę Andre Piotr - opinia (1) Dzień dobry, ogólnie nie polecam, stoliki większość dwuosobowe, bardzo blisko... Piotr Anja - opinia (1) Błagam zróbcie coś z tym pad thai’em... !!!! zawiodłam się niesamowicie...... Anja Km - opinia (1) Obsługa dramatyczna, koleś w okularach jeszcze w miarę ok, ale ten drugi z... Km Smaczna kuchnia azjatycka z tragiczną obsługą (1) Potwierdzam opinie iż miejsce jest klimatyczne i można dobrze zjeść. Lubię... Bernie Polecam (1) Dobre jedzonko inne niż gdzie indziej Andrzej Słaba inwencja tworcza (1) Potrawy w restauracji w niczym nie przypominają klasyków kuchni azjatyckie.... Gdańszczanka pyszne! (1) przepyszne jedzenie! Kazdy znajdzie cos dla siebie. Polecam w 100% Kasiula po prostu niesmaczne... (1) Restauracji Haos daliśmy dwie szanse-pierwsza wizyta nie najgorzej, szału nie... jola Dania w niczym niepodobne do oryginałów (1) Padthai był po prostu słaby, mięso gumowate i bez smaku. Zupa Tom Yum jak... A Za słodko (1) Niestety jedynym dużym plusem wystrój.Jedzenie -sam cukier.Nie wrócę tam Średnio Szczerze odradzam - zepsute urodziny (1) Ja też, jak niektórzy poprzedni oceniający dostałam zamiast dania głównego... Lidia Bardzo Smacznie (1) Obsługa sprawna, na dania nigdy nie czekamy długo. Dziwią mnie opinie o... Jasia słodko słodko mdło (1) słodko słodko mdło obsługa (sali) wygląda jakby się starała - ale sobie nie... Kami