Helios Alfa Centrum

Kina

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Trzeba być niezorientowanym, żeby się wybrać do tego kina, (2) tudzież zdesperowanym... Zachęcam do sprawdzania cen. W Heliosie cena biletu... Aleksandra Dobre kino z tradycją (1) Bardzo fajne kino. Chodzę od lat i się nie zawiodłam. Marta Rodzice - uwaga na dzieci !!!!! (1) Na seansie horroru dziś o godz 11:10 rodzice z małym dzieckiem. Głupota... Paweł Lisowski
Zupełnie nowe kino (1) Byłam z chłopakiem w zeszłym tygodniu na "Tomb Rider" i musze przyznać, że... M. TRAGEDIA sala nr 4 - dźwięk! (2) Nie polecam, nigdy więcej Heliosa, przynajmniej dopóki nie wymienią wadliwych... TonyStark Brudno, zimno, klejąca podłoga (1) 1) bardzo brudne toalety 2)klejąca podłoga 3) w sali 6 fotele w opłakanym... niron Potrzebny natychmiastowy remont remont!!! (1) Zamknąć te kino, bo wstyd sala nr 6 siedzenia obdarte z pokrowców, urwane... Anna Masakra (1) Na ocenę ogólną złożyło się kilka czynników. Bardzo słaby dźwięk.W domu mam... M&B Ostrzegam - WC nieczynne !! (2) Witam, miałem wczoraj nieprzyjemność korzystać z kina Helios w Alfa Centrum i... Kinoman kino spoko (1) Uwazam ze kino jest spoko szkoda ze tak brudno i pracownicy widac ze pracuja... kinomaniak Dobre kino w okolicy (1) Można spokojnie polecić. Ceny w porządku. Nigdy nie natrafiłem na... Tadzio Raczej już tam nie wrócę (1) Byłem na filmie "Pod mocnym aniołem". Obsługa bardzo miła, ceny podobne do... xyz Polecam (1) Jak najbardziej polecam kino, ceny za bilety są przyzwoite, nie ma problemu z... Smok Jakość obsługi i wyeksploatowane wyposażenie. (1) Początek wizyty w kinie zaczął się nie najlepiej, pani kasjerka była nie... Gość zimno!!! (1) W kinie jest mega zimno!!! Długi film, jakim jest Hobbit, jest ciężki do... zimna Koszmarna jakość obrazu (1) Dwa razy byłem na seansie w tym kinie, w odstępie rocznym. Koszmarna jakość... Grzegorz Nawet nawet (1) Helios z pośród innych multipleksow wyróżnia się poziomem obsługi. Jest miło... Miś bzdziś Tam jest masakrycznie zimno!!! (1) To już drugi raz w sezonie jesiennym kiedy wyszłam przemarźnięta z sali... Katarzyna Pierwsza wizyta w kinie "Helios" (5) Zapragnęłam obejrzeć "Kochanków z Księżyca". Okazało się, że film wyświetlają... Anna Moi Drodzy Opiniodawcy (1) W Heliosie, Multikinie, Cinema City - bywałam. Wrażenia, wszędzie podobne... Weronika