Helios Alfa Centrum

Kina

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Kino godne polecenia!!! (1) Bywam w Heliosie dość często razem z dziewczyna. Obsługa bardzo kulturalna i... Paweł anna - opinia (1) Bardzo niemila obsluga anna żenada (2) właśnie zarezerwowałem bilety, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji i... witold
" KINO" ???? (5) Coś mnie podkusiło i po długiej przerwie wybrałem się do " Alfy" na kolejny... Andzrej nagłośnienie (3) Kilkanaście razy byłem na seansie w Waszym kinie i muszę przyznać,że na... PaweL Matuszkiewicz Fajne (1) Byłam na "Drogówce" i byłam miło zaskoczona. Zwłaszcza po wcześniejszych... Alicja lubię to kino (1) poza czasem niewyregulowanym dźwiękiem (co zdarza się wszędzie) to kino jest... mmm zimny popcorn (1) bardzo proszę jeśli to możliwe żebyście nie robili na zapas dużo popcornu bo... mmm Problemy z ekranem.. (1) Kilka razy odwiedziłam to kino i za każdym razem były problemy z... Ewa popcorn (2) Oglądając film czuję się jak w taniej jadłodajni z wszechobecnym zapachem... scyzoryk No już tam nie wrócę ... (1) Totalna klapa chciałem kupić bilety okazało się że teraz bilety sprzedają w... miki Obsługa i repertuar ok, ale sam multipleks FATALNY (2) Obsługa w porządku, duży plus za sporo atrakcyjnych promocji cenowych na... Tomasz Flufwy - opinia (1) Świetne kino, nie mam żadnych zastrzeżeń, kompetentna i uczciwa firma. :) Flufwy Najprzyjemniejsze w Gdańsku (2) Tańsze od konkurencji, z parkingiem zlokalizowane w ładnym centrum handlowym.... Andrzej Bardzo lubię (1) Najprzyjemniejsze i najtańsze kino, jeśli chodzi o multipleksy. Sympatyczna... ew Słaby repertuar (4) cey biletów i promocje zachęcają do skorzystania z oferty tego kina ale co z... czeplin Oby tak dalej (1) W końcu jakieś kino które nie zdziera z klienta i nie zanudza reklamami z... Adam Jest dobrze, ale... (2) To co moim zdaniem jest główną zaletą kina Helios to liczne promocje cenowe,... Julka Jop waszom mać (2) Jeśli fotele nie są zasyfione popcornem a podłoga nie kleji sie jak 150.... Roman No more (tears) ! (1) Multipleksy mają to do siebie, że wyświetlany w nich repertuar jest... Rafał