Fantastyczny terapeuta (5) Oj ,nie wiem od czego zacząć. Zawdzięczam temu człowiekowi bardzo dużo.... Dawid Skuteczna terapia (1) 4 lata chorowałam na nerwice. Tony tabletek , psychiatra i takie tam i... Natalia B. Extra (1) Masaż jak zawsze extra, nic dodać nic ująć. Wspaniałe wyczucie ciała. Po... Renata
Terapia (1) Jestem bardzo zadowolony z terapii w hipnozie. Terapia bardzo pomogła mi w... Marek Koniec z depresją (1) Tyle lat męczarni, sens życia był na włosku do momentu kiedy trafiłem do... Patryk Masaż leczniczy (1) Pojawiłam się u Pana Rafała z bólem pod łopatką. Dopiero po jego masażu... Patrycja Super (1) Bardzo fajne i kameralne miejsce, gdzie można skorzystac z szerokiego zakresu... Terenia Też Polecam (1) Na pierwszej wizycie byłam bardzo skrępowana i powiem szczerze, że nie łatwo... Renata Kos Bardzo dobra terapia (1) Polecam Polecam Pana... Adam Bardzo dobry specjalısta !!! (3) Polecam Pana Rafała bo to bardzo dodry specjalista. Pomógł mi z moimi... Remek Pozbyłem się fobii (3) Tyle lat się męczyłem i dopiero jak trafiłem na hipnozę pozbyłem się tego... Adrian Hipnoza (6) Cieszę się, że poznałam tą formę terapii, nie spodziewałam się, że w tak... Maja Super (1) Dobrze że są ludzie, którzy znają się na rzeczy. Do takich zalicza się Pan... Natalia Polecam ten gabinet (1) Profesjonalizm to to co cechuje ten gabinet. Korzystałam z różnych masaży... Ewa Bardzo dobra forma terapii (3) Pan Rafał pomógł mi w depresji lękowej z kttórą zmagałem się od wielu lat.... Radek Kiedyś alkohol, teraz wolność (3) Nie będę opowiadał swojego życiorysu, podzielę się tylko swoimi... Oskar Rzucenie palenia (3) Witam wszystkich. Minął już rok od kiedy nie palę dzięki terapii u Pana... Beata K. Fajne miejsce (1) Bardzo profesionalne podejscie, fajny klimat, bardzo mila obsluga.... Beata Stopping smoking after 23 Years (1) I have been trying to stop smoking for the last few years but have lacked the... Scott Pomoc w rwie kulszowej. (1) Masaże bardzo mi pomogły, a zawdzięczam to Panu Sakowskiemu, który spowodował... Kasia