Wal.De. - ocena (1) Panie Rafale, dziękuję. Pełne uznanie dla tego człowieka i co robi, życiowa... Wal.De. Tere22 - ocena (1) Pan Rafał pomógł mi w życiowym problemie z którym zmagałam się od lat.... Tere22 WojciechDd - ocena (1) Polecam usługi Pana Rafała, jest niesamowitym człowiekiem i fachowcem w... WojciechDd
Marzena - ocena (1) Terapia bardzo ale to bardzo skuteczna. Moje problemy które były to już... Marzena Marzena - ocena (1) Zakończyłam właśnie terapię u Pana Rafała Sakowskiego. Mimo, że cena wysoka... Marzena Marek - ocena (2) 1500 zł za wizytę to chyba jakiś żart. Marek Michał - opinia (1) Świetna terapia wiele zmieniła i bardzo dużo mi pomogła w moim życiu. Jestem... Michał Łukasz - opinia (1) Terapeuta jest fantastyczny! Ogromna pomoc dziękuje i polecam Łukasz Hubert - opinia (1) Coś świetnego terapia hipnoza jest po prostu rewelacyjna! Pan Rafał jest... Hubert Tomasz - opinia (1) Sukcesywnie małymi kroczkami do przodu terapia bardzo mi pomogła to coś... Tomasz Filip - opinia (1) Ciekawy fachowiec zna się na człowieku i jego emocjach potrafił mi pomóc! Filip Marcel - opinia (1) Bardzo dobry specjalista zna się i ma ogromną wiedzę mi i mojemu bratu bardzo... Marcel Darek - opinia (1) Mogę śmiało powiedzieć że jestem zadowolony i spełniony po terapii bardzo... Darek Michał - opinia (1) Leczenie hipnozą było dla mnie niezwykle przełomowe. Dzięki temu, że... Michał Piotr - opinia (1) Bardzo trafne podejście i zadziałanie hipnoza moje życie się zmieniło bardzo... Piotr Piotr - opinia (1) Skończyłem tydzień temu terapie bardzo mi pomogła fantastyczne i nowe przeżycie Piotr Tomasz - opinia (1) Bardzo dobrze spisała się hipnoza wyleczyła moje problemy dlatego bardzo... Tomasz Felicja - opinia (1) Hipnoterapia bardzo mi pomogła Rafał to świetny gość i bardzo dobry terapeuta... Felicja Sebastian - opinia (1) Terapia hipnoza to u mnie sukces pozbyłem się dzięki temu codziennych... Sebastian Kamil - opinia (1) Nie chcę nawet sobie wyobrażać co by się ze mną działo gdyby nie terapia... Kamil