Artur - opinia (1) Szybkie umówienie wizyty i przystąpienie do terapii pozwoliło mi się uwolnić... Artur Tomek - opinia (1) Sukces terapii nadszedł bardzo szybko jestem pozytywnie zaskoczony bardzo... Tomek Szymon - opinia (1) Terapia pomogła mi wyjść z uzależnień. Bardzo polecam hipnoze u Pana Rafala. Szymon
Andrzej - opinia (1) Indywidualne podejście, przyjemna atmosfera, bardzo ciekawe doświadczenie.... Andrzej Olek - opinia (1) Jestem około 3 miesięcy po hipnozie wcześniej silne stany lękowe ,zaburzenia... Olek Angelika - opinia (1) Bardzo polecam! 9 lat próbowałam różnych terapii i miałam wrażenie, że moje... Angelika Michał - opinia (1) Hipnoza podziałała na moje natręctwa, które rujnowały mi życie. Rafał to mega... Michał Kamil - opinia (1) Hipnoza zmieniła moje dotychczasowe życie na lepsze, a tego się nie... Kamil Tomasz - opinia (1) Polecam serdecznie-pełen porefosjanilzm, wspaniałe doświadczenie i możliwość... Tomasz Sebastian - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczny za pomoc pana Rafała. Zerwanie z wieloletnim... Sebastian Julia - opinia (1) Ekspert w swoim fachu i wielki pasjonat tego co robi. Profesjonalista w... Julia Adam - opinia (1) Polecam hipnoterapie u Rafała - przepracowaliśmy problemy, które były ze mną... Adam Maciej - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się takich dobrych efektów już po... Maciej Hubert - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Pana Rafała. Pełen profesjonalizm, wiedza i... Hubert Kamil - opinia (1) Bardzo pozytywne odczucia już po 1-sze wizycie, jestem miło zaskoczony pełnym... Kamil Karolina - opinia (1) Miałam doświadczenie z różnymi terapiami, natomiast to co stało się po sesji... Karolina Szymon - opinia (1) Rafał prowadzi super sesje i fajnie się go słucha, pozytywny człowiek, polecam. Szymon Aleksandra - opinia (1) Bardzo dobre rezultaty! Świetny gabinet, jestem zachwycona całokształtem. Aleksandra Kuba - opinia (1) Dobra terapia przeprowadzona przez świetnego człowieka z ogromną wiedzą i... Kuba Arleta - opinia (1) Serdecznie mogę polecić dalej tego specjalistę. Człowiek który odmienił moje... Arleta