Michał - opinia (1) Gorąco polecam. Bardzo duża empatia, bardzo miła atmosfera, bardzo dobre... Michał Aleksandra - opinia (1) Bardzo polecam! Już po pierwszym spotkaniu czułam jakby mi ciężar z serca... Aleksandra Adam R - opinia (1) Bez wątpienia najlepszy specjalista u jakiego byłem. Tak dobrego podejścia i... Adam R
Grzegorz - opinia (1) Trafiłem tutaj z polecenia od znajomej i nie żałuje to była moja najlepsza... Grzegorz Ewa Malinowska - opinia (1) Ogromna wiedza pana Rafała pozwoliła mi dowiedzieć się więcej na temat moich... Ewa Malinowska Kamila - opinia (1) Jestem po pierwszej wizycie i śmiało mogę stwierdzić że Pan Rafał działa... Kamila Kevin - opinia (1) Dziekuje za terapie jestem bardzo zadowolony Kevin Klaudia - opinia (1) Pan Rafał ma super wiedzę, jestem pod wrażeniem jego umiejętności i że... Klaudia Violetta - opinia (1) Polecam to miejsce wszystkim, którzy szukają doświadczonego psychologa.... Violetta Ewa - opinia (1) Pan Rafał to człowiek, który odmienił moje życie. Jestem pod ogromnym... Ewa Marta - opinia (1) Bardzo szybko zauważyłam poprawę. Dziękuję, postawił mnie pan na nogi i mogę... Marta Paweł - opinia (1) Pan Rafał zna się na swojej profesji. Polecam wszystkim, którzy wybierają się... Paweł Ola - opinia (1) Pan Rafał jest osobą godną zaufania, zna się na swojej profesji. Polecam... Ola Martyna - opinia (1) Każdy człowiek powinien dbac o harmonię ciała. W tym miejscu znalazłam... Martyna gosiaczek - opinia (2) Byłam u Pana Rafa na 4 wizytach. Już po trzeciej wizycie czułam się zdrowa.... gosiaczek Bartek - opinia (1) Bardzo fachowa pomoc, nie spodziewałem się takiej analizy mojego ciała,... Bartek Grzesiek - opinia (1) Bardzo miło i sympatycznie.To naprawdę działa, oczywiście nie wszystko... Grzesiek Weronika - opinia (1) Byłam w bardzo dużym kryzysie, nie chciało mi się kompletnie nic, dzięki... Weronika Konrad - opinia (1) Ogromna wiedza, cierpliwosc i umiejętnosc słuchania są nie do przecenienia.... Konrad Zbyszek - opinia (1) Pan Rafał powiedział, że pomoże mi wyjść z problemu i słowa dotrzymał, złoty... Zbyszek