Bartłomiej - opinia (1) Pan Rafał Sakowski jest osobą o ogromnym zrozumieniu przecinak z jaką... Bartłomiej Michał O. - opinia (1) Ulga co mało powiedziane, pan Sakowski nauczył mnie radzenia sobie ze... Michał O. Beata M. - opinia (1) Mega profesjonalne podejście do mnie, pan Sakowski zapewnił mi pełną opiekę... Beata M.
Justyna - opinia (1) Na terapię zdecydowałam się po wieloletnich zmaganiach z samą sobą. Mój wybór... Justyna Tymoteusz - opinia (1) Jestem po drugim spotkaniu, pierwsze wrażenie było takie że po prostu nie dam... Tymoteusz Jacek Mar. - opinia (1) Pan Sakowski to człowiek o niesamowicie ogromnym temperamencie, zdobytej... Jacek Mar. Daria Podedworny - opinia (1) Trafiłam do naprawdę niezwykle wyrozumiałego terapeuty, który od pierwszej... Daria Podedworny Przemek Bajor - opinia (1) Zmagałem się przez 5 lat z samym sobą, jak i nad swoimi niekontrolowanymi... Przemek Bajor Beata B. - opinia (1) Zdecydowałam się na wizytę bo szukałam pomocy w swoich problemach osobistych,... Beata B. Piotr - opinia (1) Jestem zadowolony z pierwszej wizyty online. Nie wiedziałem jak to będzie ale... Piotr Kaz - opinia (1) Polecam pana sakowskiego. Nauczył mnie, jak mam panować nad sobą i swoją... Kaz Kazik Czaja - opinia (1) Polecam Pana Sakowskiego. Nauczył mnie, jak mam panować nad sobą i swoją... Kazik Czaja Ela - opinia (1) Nie spodziewałem się, że mój problem tak łatwo da się rozwiązać. Miałam już... Ela Natasza - opinia (1) Efekty terapii przerosły moje oczekiwania. Bardzo się cieszę, że trafiłam na... Natasza Krystian - opinia (1) Do Pana Rafał trafiłem z polecenia kolegi z pracy. Już po pierwszym spotkaniu... Krystian Sylwia - opinia (1) Do tej pory efekty terapii się utrzymują, a minęło już trochę czasu. Trafiłam... Sylwia Mikołaj - opinia (1) Panie Rafale dziękuję za pomoc w kryzysowym dla mnie w momencie życia. Bardzo... Mikołaj Olo - opinia (1) Polecam bo terapia bardzo skuteczna Olo Krystian F. - opinia (1) Żałuję, że nie trafiłem wcześniej do Pana Rafała. Trudno jest wybrać... Krystian F. Jacek D. - opinia (1) Pisze tą opinie bo imponuje mi jego wiedza. Pomimo strachu i trochę... Jacek D.