Rafał - opinia (1) Wszystko smaczne ale drogo. Smacznie Rafał Janette - opinia (1) Pyszności, dzisiaj było rewelecyjne, zawsze pyszne, ale dzisiaj pyszności. Janette Nie polecam (1) Śmierdzi z klimy skarpetami Mówią że będzie jedzenie za 40 minut a jest za... Niezadowolony
Niepojęte (1) Niepojętym jest dla mnie jak można nie wyciągać żadnych wniosków z... Krzysztof Rozczarowanie stałego klienta (1) Jestem klientem Hito od prawie samego początku. Mieli może różne momenty,... misty Najlepsze sushi jakie jadłam w Gdańsku (1) Bardzo miła obsługa, ceny przystępne i niesamowity klimat. Najlepsze sushi u... Marta Polecamy (1) Nie pierwszy raz zamawialiśmy z Hito Sushi. Dobrze przygotowane i bardzo... Paulina katastrofa !!!! unikać (1) Zamowienie zrobione o 19 informacja ze bedzie za 2 godz czyli o 21. Po czym o... vito31 Najlepsze sushi w trójmieście! (3) Od początku otwarcia restauracji jestem stałą klientką. Dzisiaj otrzymałam... Anna Słaba jakość i jeszcze słabsza obsługa (1) Podjechaliśmy z małżonką pod restaurację to chyba cała obsługa siedziała przy... Piotr Stały klient...a raczej były stały klient (1) W Hito Sushi byłam i zamawiam od czasu pierwszej ulotki o ich otwarciu. Byłam... agnieszka Do trzech razy sztuka (1) Do tej pory byliśmy stałymi klientami HITO sushi bo co tu dużo mówić , było... Zayed Pycha (1) Zamawiam zawsze na telefon,bo nie umiem jeść pałeczkami a w domu mam takie... samba Pycha! (1) Po prostu pycha! Wczoraj po raz kolejny zamowilismy sushi z dostawa do domu i... misty Pyszne zawsze świeże (1) Rewelacyjny klimat pyszne jedzenie świetna obsługa. Polecam wszystkim... Magdalenka i Krzysiek Chrzciny (1) Po raz drugi zorganizowaliśmy chrzciny w Hito. Wszystko było bardzo smaczne,... Marlena, Wojciech, Kaja, Artur:) Justyna - opinia (1) O 20.35 chciałam zamówić sushi z dowozem do domu (odległość 3 km od lokalu),... Justyna polecam (1) za każdym razem gdy odwiedzamy z żoną hito sushi jesteśmy baaaaardzo zadowoleni jack Zachwycona (1) Zamawiałam bardzo często z Hito z dowozem do domu, kilka razy skusilam sie na... Maniak Uzależnia :))) (1) Najlepsze miejsce na Świecie , od którego w się uzależniłam i nie zamierzam... Marta