!!! Zespół !!! (1) Szukam osób, które chciałyby grać muzykę w stylu Antimatter, Anathema.... ///Monika/// dostawcy netu (1) Witam, chce podlaczyc neta na przymorzu przy ul. chlopskiej 24 k. Z tego co... Mincek narty (1) czy jest ktoś w tym naszym pieknym miescie jkakim jest gdansk, jakby nie... kiddas
serwis casio (1) gdzie na terenie 3M znajde serwis sprzetu elektronicznego Casio. dzieki za... uzdar Conradinum (2) mam pewien problem. Nieługo wybieram sie do L.O.. Wybrałam sobie Conradinum... Telitha To ważne (2) Cześć. Mam kłopot z komputerem. Zegar mi się spieszy / w kompie /. Ja... jarekland Pozar na Morenie przy Nałkowskiej (1) Hej. W sobotę około 22:30 miał miejsce pożar w mieszkaniu przy ul.... nijou mam ochotę sobie pogadać (2) Mam ochotę sobie pogadać o byle czym,żeby umilić sobie wieczór,coś... Myszka idol:kowalczyk (2) co o nim sadzicie?tak szczerze.... monisia Walka ze smutkiem !!! (4) Czy znacie dobre przepisy aby się pozbyć przygnębienia ? W te zimowe dni nie... Genowefa IDOL (6) Mój komentarz jest krótki i na temat: 1. Kuba Wojewódzki - niewątpliwie... Kubek Co sądzicie o Neostradzie (12) Rozważam założenie neostrady,chciałabym znać opinie osób które mają założoną... Ciekawa AutoCAD (1) poszukuje kogoś, kto ma AutoCADA i chcialby mi pomoc przy zrobieniu projektu.... M. Poszukiwani Sponsorzy i Partnerzy (1) HKT - Harcerski Klub Techniki z Gdańska poszukuje firm oraz osób prywatnych,... Alpha Lord of the Dance (1) Witam! Poszukuje filmu (plyta lub kaseta VHS) z filmem "Lord of the Dance".... greenskin Szkole (1) Ja jestem kanadichik, i stem wiedzic co myzlitze o ten szkole w gdynii, III... Pontifex MALEŃKIE SZCZENIACZKI DO ODDANIA!!! (1) PROSZE O ZAPOZNANIE SIĘ Z TYM LINKIEM...... QWER Hiper-Gdańsk (2) Nie wiem czy tylko ja mam takie dziwne wrazenie, ale czuje, ze Gdansk... Kinia korepetycje z niemieckiego (1) Cześc wszystkim znalazłam świetnego korepetytora z niemieckiego mówi... Martyna Genetyka - potrzebna fachowa pomoc (2) Mam problem i proszę o szybką pomoc osoby, która może ma cos związane z... Rita