Kinga - opinia (1) Na początku zapewniano nas,że będziemy mogli sami udekorować salę,a jeśli... Kinga Stefan - opinia (1) Szczególne pozdrowienia dla Pana Macieja - bardzo pomocny! Stefan Super miejsce na spotkanie biznesowe i krótki pobyt w Trójmieście (1) Polecamy Hotel Cztery Brzozy na trzydniowy pobyt w Trójmieście, czuliśmy się... Agnieszka
Hotel słaby... (2) 1.Prócz recepcjonkstki/recepcjonisty, nie ma nikogo, w razie zagrożenia.... Anna Tygodniowy Urlop w trojmiescie (1) Z rodzina przyjechałem na urlop do trojmiasta, zatrzymaliśmy się w hotelu... Maciek Super miejsce (1) Organizowaliśmy wesele we wrześniu br. w Hotelu Cztery Brzozy i była to... Justyna i Grzegorz Perfekcyjna organizacja wesela. (1) Nasze wesele w Hotelu Cztery Brzozy odbyło się w sierpniu 2016 r. Organizacja... Justyna i Kamil Polecam na wesele! (1) W maju br. organizowaliśmy wesele w hotelu Cztery Brzozy- byłam zachwycona... Małgosia Wspaniałe Wesele (1) My organizowaliśmy wesele w Hotelu Cztery Brzozy w grudniu 2015. Mieliśmy 115... Milena i Sławosz Wesele bez stresu (1) W październiku br. organizowaliśmy w tym Hotelu wesele. Mimo, iż na początku... Ilona i Bartosz POLECAM 100% (1) Super jedzenie w restauracji, miałem okazję spróbować wielu dań- i poziom... Aleksander Kępa polecam na wesele (1) Byłam w hotelu na weselu. Wszyscy bardzo zadowoleni! Świetna, dyskretna... Magda Impreza rodzinna (1) Mielismy w hotelu impreze rodzinna, polecam -obsluga bardzo mila,... Anna Chrzciny (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z chrzcin naszego synka.Obsługa miła, jedzenie... Magdalena bal walentynkowy (2) Bal Walentynkowy -super muzyka ,atmosfera-tego szukalismy.Minusem bylo... Wojtek Cudowne miejsce na wesele (2) Serdecznie polecam Cztery Brzozy jeśli nie wiecie gdzie zorganizować... Paulina dobre zmiany (2) witam serdecznie jestem handlowcem i często korzystam z Hotelu 4 Brzozy i... Sylwia wesele w hotelu Cztery Brzozy na Kowalach (1) Cześć Wszystkim parom poszukującym sali na przyjęcie weselne gorąco polecam... aga_88 Polecam na wszystkie imprezy! (1) W hotelu 4 brzozy zorganizowaliśmy przyjęcie chrzcielne naszego synka.... Michał Najpiękniejsze Wesele, jakie mogliśmy sobie wymarzyć! (1) Polecamy to miejsce wszystkich, którzy chcą przeżyć najpiękniejsze Wesele!... Małgorzata