Agnieszka - opinia (1) Dwa tygodnie temu odbył się Nasz ślub i wesele zorganizowane w lokalu... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Polecam, świetne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej. Obsługa... Agnieszka Magda - opinia (1) Mieliśmy ogromna przyjemność organizować swój ślub i wesele w Biancas... Magda
Kate - opinia (1) Świetne miejsce nad samym morzem. Lokalizacja cudowna. Jedzenie bardzo dobre.... Kate Joanna - opinia (1) Świetny hotel , wszędzie wykładziny , dla naszego 1,5 rocznego synka idealnie... Joanna Piotr Wyrwik - opinia (1) Hotel położony w świetnej lokalizacji. Bardzo miła i sympatyczna obsługa.... Piotr Wyrwik Agnieszka i Vitali - opinia (1) Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia... Agnieszka i Vitali Barbara - opinia (1) Chcę bardzo podziękować Pani Menadżer za pomoc i zorganizowanie stypy w... Barbara Karol M. - opinia (1) Wszystko super! Jesienią ma być otwarte SPA więc na pewno wrócimy Karol M. Monika Mikosz - opinia (2) Pani Manager i Pani Recepcjonistka bardzo pomocni i kulturalni - zasługuje to... Monika Mikosz Piotr - opinia (1) Było wszystko śniadania, obiado-kolacje. Dziwił mnie moment ze kucharzem... Piotr Marta - opinia (1) W Biancas odbyło się nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim... Marta A. Skowrońska - opinia (1) Rezerwacje pokoju zrobione już 10.05 w związku z konferencją, dziś otrzymałam... A. Skowrońska Katarzyna - opinia (1) Hotel nowoczesny , piękny, świetnie zlokalizowany, starówka 5min piechota.... Katarzyna Natalia - opinia (1) Polecam wszystkim! Miło i przytulnie. Natalia miko - opinia (1) Studniówka w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront-udana,przyczepic się... miko Anna - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa, smaczne posiłki, pokoje dobrze wyposażone,... Anna Kamil - opinia (1) Jakość cieplych potraw Sylwestrowych to dno, szkoda po obsługa i cała reszta... Kamil Amadeusz - opinia (1) Lokalizacja to największa zaleta, bo od Złotej Bramy jest raptem z 20m. Mimo... Amadeusz RA - opinia (1) Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania. Piękny pokój z widokiem na morze,... RA