Jagoda - ocena (1) Może być , jakość noclegowa dla mnie poprawna ale jeżeli chodzi o kuchnię to... Jagoda Firma - ocena (1) Polecam to miejsce pod kątem spotkań/szkoleń biznesowych. Piękna przestrzeń,... Firma Ada - ocena (1) Urokliwe miejsce, godne wypoczynku. Śniadania to jest sztos. Polecam Ada
Monika - ocena (1) Wspanialy hotel, pokoje czyściutkie i pięknie urządzone-czerwona wykładzina... Monika Karolina - ocena (1) Polecam to miejsce . Czysto i duże śniadania. Karolina Justyna z mężem - ocena (1) To najpiękniejsze miejsce do odpoczynku. Spokojna okolica, po zgiełku... Justyna z mężem Marysia - ocena (1) Wspaniały pobyt w hotelu Volter Przemiła obsługa, czyściutkie pokoje,... Marysia Mała - ocena (1) Wspaniała atmosfera, cudna właścicielka, jak w domu, imprezy wspaniałe Mała zadowolona klientka - ocena (1) Byłam wczoraj na masażu u Pani Ani. Bardzo profesjonalnie wykonany zabieg.... zadowolona klientka Adam Śmiałkowski - ocena (1) Bardzo dobry hotel. Cena całkowicie adekwatna do standardu oferowanych usług.... Adam Śmiałkowski Sylwia - ocena (1) Znakomite miejsce do spotkań okolicznościowych, uroczystych obiadów, kolacji... Sylwia Krzysztof - ocena (1) Rewelacyjnie przygotowany bankiet, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa. O nic... Krzysztof Marta - ocena (1) Wspaniała organizacja naszego pobytu, Pani Ilona wszystko świetnie... Marta B. Nowak - ocena (1) Świetne miejscówka. Polecam. Królewskie śniadania, dobre miejsce na... B. Nowak Sylwia - opinia (1) Organizowaliśmy chrzciny córki w hotelu. Denerwowałam się aby wszystko bylo... Sylwia Grazyna Jacobsen - opinia (1) Hotel pięknie położony, blisko plazy, parku i w krótkiej odległości do... Grazyna Jacobsen Ewa Żebrowska - opinia (1) Od kilku lat korzystam z tego hotelu. Od 3 lat zauważyłam brak komunikacji... Ewa Żebrowska Zadowolony Klient - opinia (1) Super jakość dań, szef kuchni Pan Maciej osobiście przywitał nas i polecił... Zadowolony Klient Paweł - opinia (1) Spędziliśmy tu tydzień wakacji, super miejsce dla rodzin z dziećmi ! Paweł Izabella - opinia (1) Wysoka jakość świadczonych usług Izabella