Skąd muzykę?? (1) Czy tego typu ściąganie z sieci jest oki?? Wg regulaminu są 24h na... dnb ależ ambitnie (82) umiejętnie i z sercem grają nasze siatkarki z Rosjankami. 2:1 dla Naszych... c MUZEALISTA i MUZEALNIK (1) Facet, który często chodzi do muzeum- aby, w końcu zobaczyć jakieś... Grzegorz Rymopis
Ponieważ można napisać, że mój kto to cham;) (3) Kot to podłe zwierze;) jego wredno-drański rys na duszy, jej mroczna strona... ~~c~~ ZASTRZYK POLSKIEGO CYKORA (1) Gdy wspinałem się bez liny, pod Częstochową po Turni Lechfora, to... Grzegorz Rymopis jest dobrze _-* (1) płynę z nurtem tej nocy czy ja kiedyś pisałem, że samotność jest zła?... ~~c~~ NARCIARKA KRĘCI (1) NARCIARKA KRĘCI Gdzieś daleko na żagle czy na narty Zoha wyjechała. Lecz... Grzegorz Rymopis hej moje miłe twarze (3) Czy ktoś z zacnych forumowiczów orientuje się czy na hali rybnej w Gdyni... ~~c~~ ech (7) Zacząłeś tak Mansonie z tymi dzwonami. Z tym dźwiękiem dzwonów w Arahiji... ~~c~~ wszystkie bramy piekieł (3) w pustych pokojach pożera mnie samotność jak tygrys w klatce bezbronną... ćma barowa skubnąłem w przerwie między meczami taki rodzynek (1) z cyklu powiew świeżej myśli czyli fragmenty z "nieupublicznionej" do dziś... ~~c~~ z dziejów II Korpusu (1) To było gdzieś pod Bolonią. Nadjeżdża kolejny "Stuart". Zeskakuje zeń... ~~c~~ DYMEK Z KOMINKA (2) Wiadomo, że buzujący ogniem kominek jest marzeniem każdego domkowicza,... Grzegorz Rymopis biedne konie (8) http://www.rp.pl/artykul/369843_Przemeczone_konie_w_Tatrach.html i... hobo Czy jesteś? (1) Zaufałam Twoim pragnieniom, dostrzegałam w nich nadzieję. Na to, że... *Kropeczka Uuuuuuuuuuuuuuu (2) Uuuuuuuuuuuuuuu Przez trzy sezony nas oszukiwał Tylko udawał, że umie... Uuuuuuuuuuuuuuu Praga -nocleg (4) Witam, poszukuje niedrogiego noclegu niedaleko centrumm Pragi ? moze ktoś z... morfina ładne vidjo (9) http://www.youtube.com/watch?v=hZdu3PsjuWA&feature=related ~~c~~ klub ucho (2) Pytanie do rodziców nastoletnich pociech-czy pozwolilibyście nastolatkowi (16... 43agawa gdzie wyprawić 30 urodziny? (2) Witam. Czy ktoś zna jakieś ciekawe miejsce, w którym można niedrogo wyprawić... rudi_180