Izabella Turek-Muczyńska

Endokrynolodzy Ginekolodzy USG

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 15

Dr Muczynska jest ideałem człowieka i lekarza (1) Prawie dwa lata temu straciliśmy z mężem ciąże.Wydawało nam się,że byliśmy... Monika Miła ale niestety nieskuteczna (1) Sympatyczne, cierpliwe podejście do pacjenta ale bez skutku. Zmarnowałam trzy... Zawiedziona negetyw (1) Absolutnie nie polecam tego lekarza. Ceny wysokie a na wizytę czeka się nawet... Dor.
recepcjonistaka (1) Ja tylko chciałam napisać że recepcjonistka w tym gabinecie mi nie pasuje,... JUPI Polecam! (1) Czytam te wszystkie opinie i nie chce mi się wierzyć! Jestem pacjentką dr... J.M lakarz ktory kocha twoje pieniadze (1) potrzebowalam 18miesiacy i 5tys aby przekonac sie o tym ze to kiepska... beznadziejny przypadek - odradza Nie polecam (1) Absolutnie nie polecam tego lekarza. Pomijajac wygorowane ceny, ktore nie... Ania szukałam pomocy i tu ja otrzymałam (1) Od wielu lat jestem pacjentka dr Turek-Muczynskiej.Przez kilka lat nie moglam... wdzięczna dr Zofia Pankrac (1) Moja Pani doktor przyjmuje w właśnie w tej przychodni - dr Zofia Pankrac.... Joanna Głogowska Odradzam!!!!! (1) U pani doktor Muczynskiej leczyla sie moja córka - a raczej próbowała się... Lucyna Probe