Izabella Turek-Muczyńska

Endokrynolodzy Ginekolodzy USG

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 15

Ewa Małyska. - ocena (1) Jestem pacjentką P dr .izabeli turek 'muczyńskiej od 25LAT.Zawsze się... Ewa Małyska. Wspaniały lekarz (1) Pani Doktor to niezwykle profesjonalny, pełen wiedzy, zaangażowania, empatii... U.L. profesjonalnie (1) Poszukując maila do gabinetu trafiłam na tą stronę, więc stwierdziłam że się... Gocha
profesjonalizm (6) Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat p.Dr. Ja osobiście... ewa Polecam (1) Jestem pod opieką Pani Doktor od 17 lat. Solidny i cierpliwy lekarz o... Kasia Wybitny specjalista i osobowosc (2) Wiele lat temu kiedy straciłam ciążę i wszyscy lekarze mówili, żeby się nie... Monika i Marta nie jest ważne, że pacjent chce być zdrowy (13) Nie wiem, czy pani dr jest dobrym lekarzem. Trudno to ocenić, jeśli pani dr... pacjent Brak ludzkiego podejscia do pacjenta (5) Przychylam się do negatywnych opinii innych. Czuła sie zastraszona... Jolanta warto przeczytać (8) Moja historia choć trochę długa mam nadzieję, że przestrzeże kobiety przed tą... Monia pełny profesjonalizm (1) Pani doktor traktuje pacjentki uczciwie. Udziela wyczerpujących i rzeczowych... katarzyna45 POLECAM (5) Nie moge uwierzyć w te wszystkie negatywne opinię. Ja lecze sie u Pani Dr... Maggy efka - opinia (3) Chcialam napisac kilka slow o pani dr Zofii Pankrac. To najwspanialszy... efka uciekać jak najdalej! (3) napisze tylko tyle: błędna diagnoza zmuszająca do faszerowania pacjenta... Aga Odradzam (4) Panią dr Turek-Muczyńską poleciła mi koleżanka, która leczyła się u niej z... Jola szukam pomocy -a tu rozczarowanie (3) na poszatku bylo zainteresowanie .ale z czasem zaczelam byc ciezkim... ewunia Profesjonalistka (1) Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, jestem pacjentka Pani doktor od 6... ANA45 Lekceważące podejście... (2) Do Pani Doktor próbowalam "dostać się" we wrześniu 2007r.... Dzwoniąc w... Kasia Strata czasu (2) Zapisalam sie do dr T.- M. Oczekiwalam na wizyte okolo 6 m-cy i bardzo załuje... Alex PANI DOKTOR I JEJ ŻYCZENIA (1) Jak niesamowicie byłam zdziwiona gdy umawiając się na wizyte usłyszałam że... schorowana W odpowiedzi na przeczytane opinie (1) Czytajac pozytywne opinie o dr Muczynskiej odnosze wrazenie jakby byly one... pacjentka