Radosław - ocena (1) Serwisant Patryk bardzo szybko uporał się z naszymi firmowymi... Radosław Piotr - ocena (1) Serwisanci bardzo szybko pojawili się w biurze i skutecznie naprawili problem... Piotr Tomasz - ocena (1) Generalnie jestem zadowolony z obsługi informatycznej realizowanej przez... Tomasz
Marzena - ocena (1) W ramach usługi outsourcing IT mam zapewnioną obsługę firmowych serwerów,... Marzena Zuzanna - ocena (1) Korzystam z usług serwisu komputerowego ITvip przy wszelkim problemie z moimi... Zuzanna Pawełek - ocena (1) Serwis ITvip stworzył w naszej firmie kompletną architekturę sieciową.... Pawełek Robert - ocena (1) Serwis ITvip zajmował się budową serwerowni w naszej firmie. Na duży plus to... Robert Janusz - ocena (2) Szybkość reakcji zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Spodziewałem się, że... Janusz Władysław - ocena (2) Najlepszy serwis oferujący obsługę informatyczną w Gdańsku. Przerobiłem już... Władysław Wiktor - ocena (2) Już przerobiliśmy w firmie kilka firm, które zajmowały się serwerami. Żadna z... Wiktor Marzena - ocena (2) Świetne szkolenie z masą praktycznych wskazówek. Myślę, że takie szkolenie z... Marzena Danuta - ocena (2) Korzystamy z usług ITvip w firmie już od kilku miesięcy i nie zapowiada się... Danuta Mateusz - ocena (2) Świetny kontakt z serwisem ułatwia codzienną współpracę. To było dla mnie... Mateusz Igor - ocena (2) Zgłosiłem się do serwisu ze względu na wolną pracę komputera. Serwisanci... Igor Tomek - ocena (2) W kwestii outsourcingu IT zdecydowanie najważniejszą kwestią dla mnie jako... Tomek Wiktor - ocena (2) Przypadkowo usunąłem ważne firmowe pliki z pendrive. Już byłem w sumie... Wiktor Olaf - ocena (2) Jasno ustaliliśmy zasady współpracy na samym początku i jesteśmy bardzo... Olaf Krzysztof - ocena (1) Serwis ITvip polecił mi kolega, który również prowadzi firmę i ma dość... Krzysztof Ryszard - ocena (1) Akurat miałem do wydrukowania bardzo ważną dokumentacją związaną z firmowym... Ryszard Krystyna - ocena (1) Mam nieco doświadczenia z serwisami komputerowymi i ITvip wyróżnia na pewno... Krystyna