Krystyna - ocena (1) Mam nieco doświadczenia z serwisami komputerowymi i ITvip wyróżnia na pewno... Krystyna Tomasz - ocena (1) Współpracujemy już któryś miesiąc i nigdy nie żałowałem podjętej decyzji.... Tomasz Patryk - ocena (1) Mój laptop nie działał, kiedy nie był podłączony do ładowarki. Przeczytałem w... Patryk
Ewelina - ocena (1) Jestem zadowolona z przeprowadzonego szkolenia w mojej firmie. Wszystko... Ewelina Norbert - ocena (1) Nasze serwery nie służyły za długo po ostatnim serwisie, który wykonała inna... Norbert Aleksander - ocena (1) Zalałem laptopa mirindą i już stwierdziłem, że już nic z niego nie będzie.... Aleksander Olaf - ocena (1) Serwis realizuje wszystko, na co się umówiliśmy. Dzięki temu mam więcej czasu... Olaf Mateusz - opinia (1) Firma zdecydowanie godna zaufania. Znajomy mi polecił ITvip - dlatego... Mateusz Robert - opinia (1) Szybko, porządnie i przystępnie cenowo. Po naprawie i modernizacji komputer... Robert Antoni - opinia (1) Panowie przeprowadzają świetne szkolenia. Bez zbędnych dodatków. Same... Antoni Elżbieta - opinia (1) Bardzo kompetentna ekipa jeśli chodzi o serwery. 3 miesiące po zakupieniu... Elżbieta Ireneusz - opinia (1) Prawdziwe pogotowie komputerowe. Pojawili się w ciągu kilkudziesięciu minut.... Ireneusz Michał - opinia (1) Dotychczas po prostu przynosiłem komputery do naprawy, ale po krótkiej... Michał Robert - opinia (1) Zachęciły mnie pozytywne opinie i atrakcyjny cennik. Po tych kilku miesiącach... Robert Karolina - opinia (1) Wymiana dysku na SSD i dołożenie pamięci RAM przywróciło mój komputer do... Karolina Karol - opinia (1) Miałem w swojej firmie szkolenie realizowane przez ITvip i jestem bardzo... Karol Beata - opinia (1) Panowie zrobili porządek po poprzedniej firmie, która nie podłała zadaniu.... Beata Janusz - opinia (1) Firma godna polecenia. Trochę nie dowierzałem, że przyjadą tak szybko jak... Janusz Patrycja - opinia (1) Serwis bardzo sprawnie reaguje na awaryjne sytuacje. Przyjazd do mojej firmy... Patrycja Szymon - opinia (1) Po samodzielnych próbach ustalenia przyczyny problemu odpuściłem. I dobrze,... Szymon